IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Репрезентативно деколте
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Репрезентативно деколте

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
Автор
Порака
slide Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Original Honey

Регистриран: 29.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај slide Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Репрезентативно деколте
    Испратена: 31.Јули.2008 во 17:16
curi, sho mislite koa vi zjapaat u dekolte

Изменето од Biba_G - 03.Декември.2008 во 23:43
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 17:18
pa nie namerno i go oblekuvame, beee.....намигнување
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 17:40
a koleska mi M, koga i zjapale vo dekolte mislela
"eh da mi bea malku barem pogolemiмечтаење"
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 18:03
si mislam "aman be, pogledni, ama soberi si gi toa ligite i ne se dzveri kako manijak "

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 18:08
abe inteligencijo vo najgolem broj slucai koga mashko zjapa vo zenski gradi e toa shto taa e pred nego...e sega kako da ne se ispuli barem malku,pa toa e vo samata mashka priroda...sega i da se poligavi malku ne e nishto strashno potoa ke se zabrishe i tolku ..ama ova e daleku od manijacko odnesuvanje....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 18:12
fiks abe znaesh kako, di doagja nekoj da se pozdravi i ne te gleda vo ochi tuku troa podole celo vreme zjapa nevaspitanje em ne nosam neshto koj znae kolku otvoreno i plus mi vika "nogu ubavi ochi imash" a ne me gleda vo ochi tuku na drugo mesto

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 18:23
znaesh IQ se slozuvam deka treba da se ima barem malku oset,pa i na vas vi e nezgodno,ve razbiram...ama mashkite nikogash nema da prestanat toa da go pravat,bez razlika dali e mnogu otvoreno ili skroz zatvoreno....tie zamisluvaat shto se krie pozadi oblekata...mashkiot rod go privlekuvaat oblinite,vo tie momenti ni se javuvaat milijon fantazii i ednostavno toa ni e vo samata priroda.
e sega toa so "nogu ubavi oci imash" shlakni mu ja edna i ke se osvesti odma,a na kraj moze i da se izvinuva i da kolenici pred tebe ...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 18:31
znam fiks znam deka zjapate site,tuka nema nishto losho, samo treba malku da se ima oset i pochit

ne mi smeta ako zjapaat, go sfakjam toa kako kompliment

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 18:49
pa najverovatno e deka golem broj zeni seto toa gledanje go sfakaat kako kompliment...abe terajte si neka gledaat mashkite,od gledanje nemate zijan...ama i mashkite nemaat kar...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 19:49
Originally posted by fiks fiks напиша:

znaesh IQ se slozuvam deka treba da se ima barem malku oset,pa i na vas vi e nezgodno,ve razbiram...ama mashkite nikogash nema da prestanat toa da go pravat,bez razlika dali e mnogu otvoreno ili skroz zatvoreno....tie zamisluvaat shto se krie pozadi oblekata...mashkiot rod go privlekuvaat oblinite,vo tie momenti ni se javuvaat milijon fantazii i ednostavno toa ni e vo samata priroda.
e sega toa so "nogu ubavi oci imash" shlakni mu ja edna i ke se osvesti odma,a na kraj moze i da se izvinuva i da kolenici pred tebe ...
 
pa i na vas vi e nezgodno,
koj be...ма%20ајде...nezgodno...pih....samo se pravat finiхи,%20хи...
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 19:52
pa moze i da e taka kejt...ne znam nikogash ne sum prashal....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 21:01
Ocite se za gledanje de голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка . Samo nekoi maski znaat da izgubat oset za vreme pa duri i da ostanat so podzinata ustaглупирањесмеење
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 08:26
Mislam deka veke cesto go povtoruvam ova. Neka ne se zalat na nedostatok na iskreni emocii, a romantika ima dur da dade. Stom istaknuvaat organi sto seksualno se eksploatiraat, neka ne baraat da im dzirkame vo dusa. Neka nosat zbirka poezija uz vrat ako sakaat taka
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 08:39
ja taka i taka prvo u oci gledam...ocite povekje mi kazuvat od cicka.....cickite se tek na tretiopt red kaj mene
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,343 секунди.