IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Помош  !! Проблем со техника
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош !! Проблем со техника

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака Обратен редослед
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2010 во 17:43
ima!...mnogu jasno ...изненадување

...samo ...iskluchi go toa,...i teraj ,...kaj te vodat znacite,..

...barem vo grcija ,..i slepite stigaat,...kaj ke posakaat!да
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
aleksandar_ohmk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar_ohmk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2010 во 12:40
Здраво, имам проблем со мапата на Грција, иама спуштено AutoDriveHe llas1.95En отклучена и ја инсталирам преку Map Surce но кога ке го активирам Garmin Mobile XT мапата не ми ја чита, односно ми дава да ја гледам но не ми дозволува да оберам локација во Where to go или ако одберам некоја локација нa мапата не може да ми пресмета рута бидејки не ги препознава патиштата! Има ли неко решение за ова или некој да не знае некоја мапа која функционира? Поздрав
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2010 во 14:48
Originally posted by darko.m darko.m напиша:

NA USBto GO IMA PREVODOT a na tv ne go signalizira


Преводот мораш да го ставиш со софтвер во филмот да го вградиш, инаку неможиш поинаку.
Кон врв
darko.m Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај darko.m Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2010 во 11:36
NA USBto GO IMA PREVODOT a na tv ne go signalizira

Изменето од darko.m - 06.Март.2010 во 11:36
Кон врв
sasebt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sasebt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 17:28
Originally posted by zlatee zlatee напиша:

Moze li nekoj da mi kaze kako da gledam film na Nokia 5800 XpressMusic ???


zemi go filmot so sakas da go gleas, i so konvertor konvertiraj go vo mp4 format, so to so ke mu ja namestis rezolucijata da e nativna kako na ekranot na tvojot telefon. i toas prefrli si go fajlot, i so real player treba da mozis da go gledas bez seckanje bez nisto.

jas taka probav na mojo e71 i super se gleda
Портфолио - Пушењето е штетно по здравјето
Кон врв
elektro Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 07.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elektro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2009 во 17:32
kade da najdam motorce sto raboti na struja i se upravuva so dalecinski mi treba za kamera za nadzor pisete
Кон врв
zlatee Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatee Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2009 во 17:52
Moze li nekoj da mi kaze kako da gledam film na Nokia 5800 XpressMusic ???
Кон врв
Blaze Gorgiev Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blaze Gorgiev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2009 во 11:14
Aj napisi ti........
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2009 во 21:15
Originally posted by Blaze Gorgiev Blaze Gorgiev напиша:

Pozdrav na site.....
Kupiv GPS Mustek GP 200 i sakam da znam dali ima nekoj iskustvo so negova upotreba i dali ima nekade mapi za nego


Па незнам напиши на google сигурно ќе ти излези нешто. намигнување
Кон врв
Blaze Gorgiev Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blaze Gorgiev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2009 во 13:12
Pozdrav na site.....
Kupiv GPS Mustek GP 200 i sakam da znam dali ima nekoj iskustvo so negova upotreba i dali ima nekade mapi za nego
Кон врв
elektro Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 07.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elektro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2009 во 16:06
Dali nekoj moze da mi pomoge malku

treba da napravam mikrofonce malecko nesto kako prisluskuvac ama da e so kabel za da mozm so malo dzekce da go povrzam vo televizor i da slusam so kako se zbori

Isto taka mi treba mala kamera da ima dobra slika da moze racno zumot da se ,mesti i da moze so tv da se povrzuva

dajte SEMA NEKOJ AKO IMA DA NAPRAVAM
ILI KADE MOZE DA SI KUPAM ILI DA SI NAJDAM SEMA POZZ
Кон врв
Ema22 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ema22 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2009 во 13:45
Televizorot go prapoznava kabelot, no laptopot ne!

Изменето од Ema22 - 22.Февруари.2009 во 13:49
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2009 во 23:10
LELEL NE IZNASLIKA DOSTA VISE
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 23:29
Originally posted by BisernA BisernA напиша:

добро, телефонов по втор пат во рок од јуни до сега му паѓа софтверот типов ми спомна дека е можно од вирус, а бидејќи е познато дека јас цело време префрлам работи од компјутер на мобилен, и нема шанси тоа да се смени макар и да треба секој ден да го носам да го прават прашањето е значи... има ли антивирусни за мобилен ???


Да има , зависи само што оперативен имаш на мобилниот win или симбиан . Па ќе ти дадам линк намигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.