IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - ВИЈАГРА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ВИЈАГРА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2014 во 22:07
форумѓите слабо корисници на "вијаграта"голема насмевка
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2016 во 06:42
ШЕСТМИНА ПОЗНАТИ БИТОЛЧАНИ УМРЕЛЕ ОД ВИЈАГРА


Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2016 во 23:01
Мене ме интересира, што ако еве јас пример сум машко, сакам многу секс и испробам плус вијаграта, шо ќе се деси?
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
Gebroche..herz Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Јануари.2016
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gebroche..herz Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2016 во 23:30
Originally posted by Суада Суада напиша:

Мене ме интересира, што ако еве јас пример сум машко, сакам многу секс и испробам плус вијаграта, шо ќе се деси?






bez razlika na pr. dali si masko ili zensko ne bi ti preporacal takvo nesto da zemis da probas .... ;)
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2016 во 23:50
Originally posted by Gebroche..herz Gebroche..herz напиша:

Originally posted by Суада Суада напиша:

Мене ме интересира, што ако еве јас пример сум машко, сакам многу секс и испробам плус вијаграта, шо ќе се деси?






bez razlika na pr. dali si masko ili zensko ne bi ti preporacal takvo nesto da zemis da probas .... ;)

Зошто , што ќе се случи ако земам?
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
night_rider Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2016
Локација: skopje
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај night_rider Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2016 во 01:17
Originally posted by Суада Суада напиша:

Originally posted by Gebroche..herz Gebroche..herz напиша:

Originally posted by Суада Суада напиша:

Мене ме интересира, што ако еве јас пример сум машко, сакам многу секс и испробам плус вијаграта, шо ќе се деси?






bez razlika na pr. dali si masko ili zensko ne bi ti preporacal takvo nesto da zemis da probas .... ;)

Зошто , што ќе се случи ако земам?


lako može izazvati srčani ili moždani udar, preparat "vijagra" nije povučen iz prodaje ni u jednoj zemlji,“Vijagra”, popularni preparat za održavanje i postizanje erekcije, opasan je po život i zdravlje jer u svom sastavu ima štetnu supstancu sildenafil, koja može uzrokovati srčani ili moždani udar...
Zatoa ne bi ti preporacal takvo nesto, podobro si e prirodno kolku se moze odtolku vestacki :D :D
Кон врв
Rob35 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 01.Јануари.2015
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Rob35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2016 во 22:05
Каква вијагра ! Бљак !


Само Лешници, бадеми, оревчиња наши, Индиски оревчиња...........
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2016 во 14:18
Originally posted by Суада Суада напиша:

Мене ме интересира, што ако еве јас пример сум машко, сакам многу секс и испробам плус вијаграта, шо ќе се деси?



Е тоа ти е ептееен гадна комбинација ,зашо девојката можи да колабира,комшиите во трошок да влезат со тродупли врати...а и Леси уште да не е вратено дома.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.