IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Тестови за полагање на возачки испит
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тестови за полагање на возачки испит

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
nerazzuri Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nerazzuri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Тестови за полагање на возачки испит
    Испратена: 14.Јули.2008 во 22:56
Дали некој ги има тестовите за полагање за возачка на компјутер?
Ако ги има нека ми ги испратии преку ПП ако можи позз.
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 09:48

Јас се подготвувам да полагам за возачка дозвола. Практичните часови ги завршив, сега уплатив за полагање на тестови. На компјутер ги имам најновите тестови, малце слаб е квалитетот меѓутоа за да се научат колку-толку слжат намигнување.
Си посакувам многу среќа плазење!
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2008 во 17:21
eeeeee luge ucete od kniga ne testovite ke vi treba se ne samo vozackata dozvola kako dokument
faster then light :D
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2008 во 18:53

Јас учев од книгата намигнување. Одговорите на прашањата си ги барав во книгата и денеска успешно го положив теоретскиот дел од возачкиот испит. Ми останува уште полигон и градска... Ќе биде и тоа, не се форсирам голема%20насмевка.
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2008 во 19:02
јас книга не отворив а положив од прва. намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2008 во 20:25
tvojot slu4aj me potseti na mnoogu slu4ai koi polozile bez kniga da fatat samo so pari

Изменето од seka - 17.Декември.2008 во 12:06
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2008 во 21:12

Кој си има мувата на капата... хи,%20хи...

Али, ок. Сепка тестовите се лесни и најголем дел од прашањата се лесни и се знаат од општа култура намигнување.
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
butterflyM55 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
***PEPE***

Регистриран: 17.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3399
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterflyM55 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2008 во 21:17
Originally posted by doriangray doriangray напиша:

Јас учев од книгата намигнување. Одговорите на прашањата си ги барав во книгата и денеска успешно го положив теоретскиот дел од возачкиот испит. Ми останува уште полигон и градска... Ќе биде и тоа, не се форсирам голема%20насмевка.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2008 во 21:29
тестови си положив со 2 негативни
и тоа прашање што ми беше земено како неточно,на сите тестови е како јас што заокружив
како и да е паднав на градска
ќе полагам деновиве ќе ви се пофалам ако поминам успешно
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2008 во 17:08
e da sega e postrogo so drzavnata komisija no se slozuvam so doriangray imam nekoj srpski testovi na kompjuter napraveni kako kviz igra i boza se prasanjata kolku sto gledam
faster then light :D
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2008 во 18:44
Изгледа лесно.......
но кога ќе седнеш да пишуваш таму е подруго.......
има прашања кои се слични и на некоја ситница ќе се збуниш и отиде.......ама сепак ако се потрудиш ќе си научиш....
и тоа школско возење не е баш исто како во секојдневието
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2008 во 19:00
 
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

tvojot slu4aj me potseti na mnoogu slu4ai koi polozile bez kniga da fatat samo so pari
жалам ама ја не платив. едноставно цел живот се бафтав околу коли намигнувањенамигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2008 во 03:10
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

тестови си положив со 2 негативни
и тоа прашање што ми беше земено како неточно,на сите тестови е како јас што заокружив
како и да е паднав на градска
ќе полагам деновиве ќе ви се пофалам ако поминам успешно

си поминав ете и ја се сторив со возачка [:D/]
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2008 во 04:36
И јас положи на тестот...... за Арабаџиска кола
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.