IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Тројка, жена со двајца мажи ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тројка, жена со двајца мажи ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
Автор
Порака
Goran850 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goran850 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Тројка, жена со двајца мажи ?
    Испратена: 13.Јули.2008 во 02:15
Ме интересира мислења од жени, дали кога би имале шанса би спиеле со двајца мажи т.е. во тројка???

Дали мислете дека тоа би било убаво, перверзно, премногу...?
Дали мислите дека тоа го прават оние "ненаситните" или тоа е фантазија на секоја жена?
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 17:04
a,koja ne bi sakala eden ubav,..."vkusen",....sendwich?!намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 17:08
 
Originally posted by Goran850 Goran850 напиша:

Ме интересира мислења од жени, дали кога би имале шанса би спиеле со двајца мажи т.е. во тројка??? Не

Дали мислете дека тоа би било убаво, перверзно, премногу...? Не
Дали мислите дека тоа го прават оние "ненаситните" Да
или тоа е фантазија на секоја жена? Не
голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
nepoznata_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nepoznata_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 18:24
Баш ме интересира каква личност го става овој пост?
Дали си личност која се сомнева во своите можности, па му е потребана неков совет од луѓето од форумот?
Или можеби си ја бараш утехата од луѓе кои се ставаат на форумов од чиста досада и малце зафрканција?
Ако си имаш некаков проблем со тоа кој си ти и што ти можеш реши го лично, а не преку форуми.

Совет: пред да обвиниш некоја девојка дали е правилно или е да збори за комбинација - една жена+двајца мажи, запрашај се дали е правилно еден маж во својот компјутер да има филмчиња од авантури на две и повеќе девојки (без присуство на посилниот пол) и комбинација еден маж+2 жени, и на тие филмчинња да се возбудува, а пред се да има сериозна врска?
Остани ми во добро здравје и се надевам ДЕКА ФОРУМОВ ЌЕ ТИ ГИ РЕШИ СИТЕ твои ЗАБЛУДИ

Cmok
Кон врв
Goran850 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goran850 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 19:07
Originally posted by nepoznata_ nepoznata_ напиша:

Баш ме интересира каква личност го става овој пост?
Дали си личност која се сомнева во своите можности, па му е потребана неков совет од луѓето од форумот?
Или можеби си ја бараш утехата од луѓе кои се ставаат на форумов од чиста досада и малце зафрканција?
Ако си имаш некаков проблем со тоа кој си ти и што ти можеш реши го лично, а не преку форуми.

Совет: пред да обвиниш некоја девојка дали е правилно или е да збори за комбинација - една жена+двајца мажи, запрашај се дали е правилно еден маж во својот компјутер да има филмчиња од авантури на две и повеќе девојки (без присуство на посилниот пол) и комбинација еден маж+2 жени, и на тие филмчинња да се возбудува, а пред се да има сериозна врска?
Остани ми во добро здравје и се надевам ДЕКА ФОРУМОВ ЌЕ ТИ ГИ РЕШИ СИТЕ твои ЗАБЛУДИ

Cmok


Леле, nepoznata, изгледа те заболела вистината
Јас не истакнав никаков проблем и не обвинив никој само онака прашав, ама изгледа некој се пронашол во оваа група на луѓе што сака или би сакал sendwich?
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 19:13
Зашто да ја заболи вистината? Сигурно ако го прави тоа не ја боли па зашто сега да ја боли? Патем од друга страна исто така сигурно ако го прави мисли дека нема ниш лошо у тоа.

Секој со свој памет...за мене е немогуче нешто ова.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
nepoznata_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nepoznata_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 19:26
Леле, nepoznata, изгледа те заболела вистината
Јас не истакнав никаков проблем и не обвинив никој само онака прашав, ама изгледа некој се пронашол во оваа група на луѓе што сака или би сакал sendwich?



Те гушкам силно и морам да признаам дека ти си имаш многу посериозен проблем од што помислуваш



Изменето од nepoznata_ - 13.Јули.2008 во 19:26
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 19:27
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
nepoznata_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nepoznata_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 19:30
Вистинските мажи не седат пред компјутери каде што читаат форуми и споделуваат недолични совети, туку ги шетаат за рака своите девојки.

Навистина ми е жал што времето го поминувате на ниски постови


За промена - направете нешто попаметно, а ако не знаете што е тоа - пишете нова тема на форумов и побарај те СОВЕТ ОД ВАШИТЕ ЧЛЕНОВИ, сигурно тие знаат да ги решат СИТЕ ВАШИ ПРОБЛЕМИ

Изменето од nepoznata_ - 13.Јули.2008 во 19:39
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 19:34
Manijak, to ne moze biti svak смеење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 19:43
[QUOTE=nepoznata_]Вистинските мажи не седат пред компјутери каде што читаат форуми и споделуваат недолични совети, туку ги шетаат за рака своите девојки.

-а ова не важи за нас женските?
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 19:55
vide vaka blue sega ova e mnogu dobro prashanje....nepoznata ke ni kaze ...taa se znae....nie maskite manijaci sme site tuka...
a jas bi ja prashal nepoznata shto ako mozebi nekoe mashko od forumov e ne daj boze paralizirano...togash ova mu e edinstveniot nacin na konverzacija.....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 20:00
мразам коа се напаѓа еден пол ко другиот да е поарен...сите сме исти и машки и женски само различни карактери станува збор.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 20:02
ne be samo nie mashkite ne cinime...vie devojkite ste dobri..tuku da ja prashame nepoznata taa ke ni kaze..
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,187 секунди.