IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Како би изгледала со шишки?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како би изгледала со шишки?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
Tankica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tankica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Како би изгледала со шишки?
    Испратена: 03.Јули.2008 во 16:07
Ve molam pomegnete mi ! Sakam da ja smena svojata frizura sakam da imam siski no neznam dali ke mi e ubava frizuvata a i neznam bas vo koj stil da izgledat . Ke moze li da dobijam nekolku fotografii za da dobijam resenie za mojata flizura?

Изменето од anastea - 03.Јули.2008 во 16:21
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 17:33
Tankica bre, idi na frizer, tamu ke ti kazat sho ti stoi najubavo, pa si ja znaat lugjeto rabotata, od kaj da znaeme nie sho ke ti stoi
a i + shishki ne se golema rabota, ako ne ti se dopagjaat ke gi fatish so shnola nagore i isto kako da gi nemash, ke porasnat za kratko vreme.

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 17:37
Jas ednas sama si gi ishisav shishkite,dojdoa tolku kratki sto ne mozev ni so snola da gi fatam,zatoa vnimatelno so nozicite-2 pati reci ednas seci
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 19:37
Јас имам шишки (многу си ги сакам ) не се тешки за одржување, ти треба само четка и фен, ништо посебно, а во краен случај убаво вели IQ прибери ги нагоре...А да, ако ти се витка косата потешко се одржуваат.
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 19:38
Originally posted by fragola fragola напиша:

Jas ednas sama si gi ishisav shishkite,dojdoa tolku kratki sto ne mozev ni so snola da gi fatam,zatoa vnimatelno so nozicite-2 pati reci ednas seci



и јас еднаш сама и од рамни добив некакви цик-цак
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 20:22
imam sviok nad desnata vega na celoto...za siski ne mozam ni da razmisluvam
 
 
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаzasto ako se postrizam taka ke bidam najbaranata podvizna antena za tv signal niz gradov
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Tankica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tankica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 20:28
OK tnx na komentarite
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 20:31
Originally posted by Tankica Tankica напиша:

Ve molam pomegnete mi ! Sakam da ja smena svojata frizura sakam da imam siski no neznam dali ke mi e ubava frizuvata a i neznam bas vo koj stil da izgledat . Ke moze li da dobijam nekolku fotografii za da dobijam resenie za mojata flizura?


kje izgledas suberb
odi i nabavi si gi so pobtrzoголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Tankica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tankica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 23:00
fala
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 15:14
Шо се кезиш Танкице... си ги сече ли шишките?..намигнување
Кон врв
Tankica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tankica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 19:20
Ne no ke si gi se4am
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 19:32
pa opni tuka slika
da te vidime
kako ti stojat
siski голема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 19:39
..mnogu sakam zenski so mali siski...

Изменето од zagor - 04.Јули.2008 во 19:39
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Tankica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tankica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2008 во 12:52
Koga ke si gi se4am ke se slikam i ke stavam slika
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.