IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Мистерии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мистерии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 27>
Автор
Порака
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Мистерии
    Испратена: 26.Август.2005 во 10:15
Dali vi se slucilo nesto neobicno?? nesto koe nemozete da go objasnite???
se sluci 1986 god. bev vojska!! posle eden naporen mars
od 70km legnav i sonuvam deka tatkoto na eden moj drugar
e mrtov i kako nie dvajcata palaceme na negose razbudiv
pernicata mi bese mokra,no polsle 15.min. po telefon mi javija deka e mrtov.se stresov od pomislata...
toa na mojot drugar mu go raskazav duri po 3 god od togas... neznam ama mi olesna ... kako gi objasnuvate ovie sonovi pojavi i slicni raboti i ako nesto neobicno vi se slucilo pisete............
drakula
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 10:27

hmmmmm

spirits all around us tn tn tn

Motivation is game in my hands
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 10:28
ima nesto vo zemjata Danska
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 11:40
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 11:56
aj neka bide isto
drakula
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 12:10
Originally posted by drakula drakula напиша:

Dali vi se slucilo nesto neobicno?? nesto koe nemozete da go objasnite???
se sluci 1986 god. bev vojska!! posle eden naporen mars
od 70km legnav i sonuvam deka tatkoto na eden moj drugar
e mrtov i kako nie dvajcata palaceme na negose razbudiv
pernicata mi bese mokra,no polsle 15.min. po telefon mi javija deka e mrtov.se stresov od pomislata...
toa na mojot drugar mu go raskazav duri po 3 god od togas... neznam ama mi olesna ... kako gi objasnuvate ovie sonovi pojavi i slicni raboti i ako nesto neobicno vi se slucilo pisete............


VERUVAM VO SONOVI.Ima neshto vo niv koj ukazuvaat na neshto.Ova od lichno.Koj saka neka veruva koj ne ne.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
lavica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 480
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lavica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 12:26
  NEKOJ SONOVI SE OSTVARUVAAT NEKOJ IMAAT OBRATEN EFEKT , A DALI VI SE SLUCILO NEKOJ NASTAN VO VREMETO DODEKA TRAE KAKO DA VEKE EDNAS VI SE SLUCIL.
sm
Кон врв
jas Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 12:29
deza vu...
Кон врв
lavica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 480
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lavica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 12:33
Originally posted by jas jas напиша:

deza vu...
E BAS TAKA.
sm
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 12:37
Mene me izmachuva eden ist son poslednite dva meseci.Koj znaes sto e,no malku me zagrizuva.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
lavica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 480
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lavica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 12:44
 maja ako si mnogu zagrizena za sonot najdobro da pobaras pomos od onie koj se zanimavaat so tie raboti taka ke znaes st e pa ke ti olesni.
sm
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 12:47
da maja pobaraj od nekoi tolkuvaci na sonovi pa mozebi i ne e nishto ke ti olesni
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 12:51
Ushte po toa da probam i gotova sum
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2005 во 12:53
odi vo crkva zapali sveka i pomolise pomaga provereno
drakula
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.