IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Барам програма
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Барам програма

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 16>
Автор
Порака
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 19:28
treba eden drugar da mi kaze ama za nekolku dena a mene mi trebase do vecer i zatoa prasav...pa ako znaes kazi pozd...
Кон врв
olikomerc Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај olikomerc Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 20:04
Ех да беше тоа така едноставно и да можеше секој да пробива...трепкањеголема%20насмевка
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 20:23
ednostavno e vo mojot slucaj sto mozam i na toa msn da vlezam i da namestam se...samo ako saka nekoj da mi pomogne so program4evo...ke mi go dadat za nekolku dena ali mene mi treba odma...ako nekoj znae neka kaze...
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 21:13
Pocekaj de so se brzas ke ti go dadat za nekolku dena uzivaj opusti se malce ...

Изменето од Dark HaCkeR - 25.Август.2008 во 21:17
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 22:18
вака, јас не се срамам да си кажам дека сум тапа во компјутери, и сум многу благодарна на неколку од овој форум што ми се нашле кога ми требаше антивирусна
сега сакам да ве прашам што треба да имам во компјутер, мислам кои програми обавезно, шо знам да ми посочите за музика, не знам што, али според вас, што треба обавезно да се ИМА во компјутер?
ФАЛА
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 22:51
Originally posted by KAROLIN KAROLIN напиша:

вака, јас не се срамам да си кажам дека сум тапа во компјутери, и сум многу благодарна на неколку од овој форум што ми се нашле кога ми требаше антивирусна
сега сакам да ве прашам што треба да имам во компјутер, мислам кои програми обавезно, шо знам да ми посочите за музика, не знам што, али според вас, што треба обавезно да се ИМА во компјутер?
ФАЛА


Е па вака тие програми зависат од тоа што рабпотиш на компјутер :) на некој обавезни му се компајлери на некој фотошоп и слично, ти вака најосновно можеш да си симнеш BS Player, Real Player, Flesh, Winamp, Потоа знаеш Office , Adobe reader, Xvid кодекси, и шо знам тие се така за почеток.
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 23:18
Originally posted by KAROLIN KAROLIN напиша:

вака, јас не се срамам да си кажам дека сум тапа во компјутери, и сум многу благодарна на неколку од овој форум што ми се нашле кога ми требаше антивирусна
сега сакам да ве прашам што треба да имам во компјутер, мислам кои програми обавезно, шо знам да ми посочите за музика, не знам што, али според вас, што треба обавезно да се ИМА во компјутер?
ФАЛА
eve ke ti izdvojam nekoj so se naj cesto koristeni

TuneUp Utilities 2008

CCleaner

ACDSee 10 Photo Manager

Winamp ili Windows Media Player 11 ja slusam na Windows media player 11 oti e po dobra od winampot 100 %

BS.player Pro

WinRAR

Adobe Reader

RegistryBooster

Nero

PerfectDisk 2008

I po moznost antivirus kaspersky ako ti dozvoluva kompjuterot...

Изменето од Dark HaCkeR - 01.Септември.2008 во 23:19
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2008 во 01:45
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

Originally posted by KAROLIN KAROLIN напиша:

вака, јас не се срамам да си кажам дека сум тапа во компјутери, и сум многу благодарна на неколку од овој форум што ми се нашле кога ми требаше антивирусна
сега сакам да ве прашам што треба да имам во компјутер, мислам кои програми обавезно, шо знам да ми посочите за музика, не знам што, али според вас, што треба обавезно да се ИМА во компјутер?
ФАЛА
eve ke ti izdvojam nekoj so se naj cesto koristeni

TuneUp Utilities 2008

CCleaner

ACDSee 10 Photo Manager

Winamp ili Windows Media Player 11 ja slusam na Windows media player 11 oti e po dobra od winampot 100 %

BS.player Pro

WinRAR

Adobe Reader

RegistryBooster

Nero

PerfectDisk 2008

I po moznost antivirus kaspersky ako ti dozvoluva kompjuterot...


Доволно е само TuneUp Utilities 2008
се средва тој не ти треба дополнително за регистри, инаку кажи ми во што е подобар WMP во тоа што зема повеќе рам или што не подржва некој формати на музика?
Кон врв
kuzmanov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kuzmanov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2008 во 10:23
moze li nekade da se najde free verzija na ova softverce t.e. da ne e trial http://www.inowcu.com/Default.aspx?play=true
Ova e za web cam.rekcording dobro e za nadzor na odredeno dvizenje se aktivira,se podesuva da ti praca video i na mobilen ili slika od tvojata web cam.Pozdrav
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2008 во 11:38
@FLipsi WMP 11 za 11 zboruvam ne kazuvam za wmp 9 ili 10 za 11 nogu e po dobra od Winamp ne samo vo izgledot tuku po kavaliteten zvuk vidi pa kazi inace i ja sum lubitel na Winamp ama mene zvukot mi e po vazen...


@kuzmanov daj kazi ja verzijata i imeto na programata

Изменето од Dark HaCkeR - 03.Септември.2008 во 11:40
Кон врв
kuzmanov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kuzmanov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2008 во 13:56
eve brat linkce tamu a ima http://www.inowcu.com/Default.aspx?play=true
iNowCU vaka se vika ama za 5 dena e samo.

Изменето од kuzmanov - 03.Септември.2008 во 23:43
Кон врв
Sanja_Inter Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sanja_Inter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2008 во 21:19
BARAM LINK OD KADE KE MOZAM DA SIMNAL TURBO PASCAL 7.0! VE MOLAM ZA POMOS!! FALA
Logic will take u from A to B! Imagination will take u everywhere!
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2008 во 23:19
Originally posted by Sanja_Inter Sanja_Inter напиша:

BARAM LINK OD KADE KE MOZAM DA SIMNAL TURBO PASCAL 7.0! VE MOLAM ZA POMOS!! FALA
Na PP prateno
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2008 во 21:53
Baram programa da mozam da spojam 2 prevodi vo eden.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.