IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Барам програма
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Барам програма

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 16>
Автор
Порака
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 02:26
Originally posted by Паланчански Паланчански напиша:

Ми треба понова прогрема за отворање на pdf датотеки. Се разбира слободна верзија. (Или пират.)


Е па симни си Adobe Acrobat Professional преку торент и готово.
Кон врв
barbi4e Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај barbi4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2008 во 17:11
baram programa za zvuk mi rabotat svucnicite ama ne i slusalkite ve molam za pomos
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2008 во 18:12
Originally posted by barbi4e barbi4e напиша:

baram programa za zvuk mi rabotat svucnicite ama ne i slusalkite ve molam za pomos
izgleda necinat slusalkite
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2008 во 19:08
Originally posted by barbi4e barbi4e напиша:

baram programa za zvuk mi rabotat svucnicite ama ne i slusalkite ve molam za pomos


Види да не е до драјверите нешто или ако не работат само слушалките тогаш тие нечинат голема%20насмевка
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2008 во 18:24
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

Originally posted by barbi4e barbi4e напиша:

baram programa za zvuk mi rabotat svucnicite ama ne i slusalkite ve molam za pomos
izgleda necinat slusalkite
Tamu kaj so ti se ukluceni zvucnicite ke gi uklucis i slusalkite (na zelenoto)
Кон врв
El Emin Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај El Emin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 11:26
dali nekoj znae kade mozam da danlodiram drajver za web camera model PC LINE PCL-100K ???? ako znae nekoj link neka pusti pls

Изменето од El Emin - 21.Јули.2008 во 11:27
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2008 во 16:42
Originally posted by El Emin El Emin напиша:

dali nekoj znae kade mozam da danlodiram drajver za web camera model PC LINE PCL-100K ???? ako znae nekoj link neka pusti pls
preku torent eve ti linck http://thepiratebay.org/tor/3596002/drivers_for_pcline_PCL100K_webcam

Изменето од Dark HaCkeR - 22.Јули.2008 во 16:43
Кон врв
El Emin Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај El Emin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2008 во 14:00
hey linkov e super ali imat eden [problem ne mozam da go danlodiram mi blokira na . 6.3% moze li na nekoj drug nacin da go danlodiram???fala odnapred

Изменето од El Emin - 23.Јули.2008 во 14:01
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2008 во 17:12
Originally posted by El Emin El Emin напиша:

hey linkov e super ali imat eden [problem ne mozam da go danlodiram mi blokira na . 6.3% moze li na nekoj drug nacin da go danlodiram???fala odnapred
Pisi na google model PC LINE PCL-100K i baraj si drajveri na drugo mesto ako najdes arno ako ne gospod neka ti e napomos
Кон врв
Petkovsky Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Petkovsky Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2008 во 19:28
Pobaraj na oficijalnata strana na proizveduvacot na kamerata. BTW mora da imas CD so kamerata, e sega ako si gu izgubil togas si se zaebal :)
Кон врв
superboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Добар човек

Регистриран: 08.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај superboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 11:21
Има ли некој кој ќе ми каже кај да го симнаман оперативниот систем gOS,имам прочитано дека го има на интернет и мн. лесно се користи,но не го најдов.Ако може помош и не брзајте не ми е толку потребно.Со Goоgle search ништо не најдов.
Работата го краси човекот а мрзата го гнаси.

Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 12:00
Originally posted by superboy superboy напиша:

<table ="tableBorder" style="table-layout: fixed;" align="center" cellpadding="3" cellspacing="1"><t><tr ="msgOddTableRow"><tr ="msgOddTableRow"><td ="msgLineDevider" valign="top" height="150">
   <!-- Start Member Post -->
   <div ="msg" style="overflow: auto; : left;">
Има ли некој кој ќе ми каже кај да го симнаман оперативниот систем
gOS,имам прочитано дека го има на интернет и мн. лесно се користи,но не
го најдов.Ако може помош и не брзајте не ми е толку потребно.Со Goоgle
search ништо не најдов.

So OS sakas XP,vista,Win98,Win2000...

Изменето од Dark HaCkeR - 08.Август.2008 во 12:08
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 18:51
Znae li nekoj kako se vika ili kako mozam da ja downloadiram programa za vleguvanje vo tugjo msn i da mi stignuvaat site logovi ...se sto pravel muabet so bilo koj...Hitno mi e Hellp me pls...
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 19:16
Originally posted by ShmIzLi4kA ShmIzLi4kA напиша:

Znae li nekoj kako se vika ili kako mozam da ja downloadiram programa za vleguvanje vo tugjo msn i da mi stignuvaat site logovi ...se sto pravel muabet so bilo koj...Hitno mi e Hellp me pls...
A nogu da ne baras malce pretera neli ???   na site im e hitno toa ednas objasniv kako se hacknuva Yahoo i pocnaa da go zloupotebuvaat i poveke ne kazuvam nis vo vrska so ovie raboti,a i tesko nekoj drug da ti objasni ova (hack MSN )

Изменето од Dark HaCkeR - 25.Август.2008 во 19:24
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.