IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ќети простам,но низ нос ќе ти го извадам
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќети простам,но низ нос ќе ти го извадам

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Ќети простам,но низ нос ќе ти го извадам
    Испратена: 09.Јуни.2008 во 01:58
...COVEK KOJ PRIFATIL IZVINUVANJE NE ZNACI DEKA I PROSTIL..
ZAEBANO NO VISTINITO...
OBICNO LUGETO NE GI PREPOZNAVAAT TIE DVE RABOTI PA DOAGA DO KONFLIKT OD TIPOT;-"PA NELI MI OPROSTI" A USTVARI SAMO E IZVINUVANJETO PRIFATENO...
...TREBA VREME ZA TOA...PA KAKOV I DA E ISHODOT...SHO MISLITE ZA OVA, DALI KOA VIKAAT..."ALWAYS FORGIVE-NEVER FORGET", UTVARI VE CHEKAAT NA NISHANOT, SE TOA PODSVESNO DA VI GO IZVADAT NIZ NOZ...OD TUKA I MOETO RAZMILSUVANJE KAKO SHO JA OTVORIV TEMATA...DEKA KOGA PARTNEROT MISLI DEKA STE ZGRESHILE, A VI VELI DEKA KE PROSTI...TREBA DA SE FAKA MAGLA, ILI DA SE CHEKA DA VI VRATI...???


PS.se izvinuem za golemite bukvi, posho temata e prevzemena od drug forum kako takva i me mrzeshe sea da ja prepishuem...

...povelete...


Изменето од seka - 27.Јануари.2009 во 22:17
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 02:48
pa za magla sigurno ne , zasto koga veke postoelo i samoto izvinuvanje toa bilo so cel da se odrzi vrskata
.....a toa ako ne e zaboravno ne znaci deka ne e prosteno, bar vo mojot zivot, koga jas prostuvam
.....a samiot naslov vistina mi se slucuva i e stvarno ODVRATNO , no sto da pravam,deckoto i najmala napravena glupost i greska nezvisno od koga sekogas mi prefrla i mn me nervira so toa
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 10:06
Za svarno da prostis nekomu treba najmalku da umre
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 10:43
Prostuvanjeto za toj sto se odmazduva e samo konec vo mrezata so ti ja plete
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 10:57
Za da ne go "vadam" kroz nos,...prostuvam i ...magla,veke ne postoi...
Voopshto ne sum odmaznichki tip,mislam deka samiot kraj na chuvstvata
e dovolna kazna za onoj koj greshel

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 13:03

skoro nikogas ne prostuvam,

a ako prostam toa i navistina go mislamтрепкање
apce
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 22:58
Поставуваш ултиматум: во ред, јас згрешив но ти си тој што ќе ја уништи врскава ако продолжиш со глупостите, ако простуваш - заборави или пак прави се дека си заборавил (не ми е гајле ако не спиеш навечер само не ми го вади низ нос) а ако не - чао. Нема иднина врската во која постојано се навраќаш на лоши нешта.
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 23:01
Не простувам ако немам намера да го заборавам тоа...ако сакам низ нос да вадам нема ни да простам...уопште...крај на моабетот намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1689
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 23:03
zivotot moze d bide fer no nemora i da znaci deka taka ke bide, pa JEBIGA rizikot sam si go snosish ako gledash taka na toa. A najubavo e da si ziveesh srekno bez da se vpletkuvash vo toa ti mene jas tebe i drn drn do nemajkade.ili Ljubi ili shetaj. treto kaj mene nema.
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 23:13
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Не простувам ако немам намера да го заборавам тоа...ако сакам низ нос да вадам нема ни да простам...уопште...крај на моабетот намигнување


exactly
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
hanna4ever Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hanna4ever Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2008 во 01:05
Ne prostuvam mojata politika e "Don't get mad get even"
Кон врв
Мишичасти Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 01.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мишичасти Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2008 во 01:15
ке одговорам во среда/// ко ке сватам шо е муабетов во темава...
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2009 во 10:46
Ako nemozesh da prostish ne prostuvaj...ako sakash da prostish zaradi odmazda jas ne sum za toa,ili prostuvash i prodolzuvash ponatamu ili stavash kraj ednash zasekogash.
Кон врв
galenaa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај galenaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2009 во 10:59
Ne vervam vo proshka zs kako so pisa samo se prifaka izvinuvanjeto.Koga i da e za taa greshka ke ti se prefrli.Zatoa SEKOJ ZA SVOJA STRANA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.