IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Адмирал - Струга
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Адмирал - Струга

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Адмирал - Струга
    Испратена: 08.Јуни.2008 во 13:17
Лудница место . . . Проверете и сами . . . Секој викенд има луди забави . . . Летово  таму ќе биде главната шема на нашава обала . . .голема%20насмевканамигнување Викендов имаше ''moto party'' , беше супер . . . Кога ќе ги извадам фотките ќе видите како беше . . . Дотогаш поздрав и ве очекуваме . . .големо%20гушкањенамигнување
STRUGA
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2008 во 17:11
www.motostruga.com    

На оваа страна има добар дел од журката во Адмирал . . . намигнување
STRUGA
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 08:23
http://www.youtube.com/watch?v=Ve6dN58O4Rc&NR=1 
 
И што коj ja посети дискотеката таков ли излиза од неja?Полудел
 
изненадувањеизненадувањеизненадување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.