IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - EURO 2008
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

EURO 2008

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 79>
Прашање: Кој ќе биде новиот европски шампион?
Одговор Гласови Статистика
11 [17,46%]
11 [17,46%]
1 [1,59%]
16 [25,40%]
7 [11,11%]
7 [11,11%]
3 [4,76%]
7 [11,11%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака Обратен редослед
da be Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај da be Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 13:24
ajde ajde

Spancite igraha po dobre

shto naprawiha germancite?
nekva igra dali imaha?
neshto da se zapomni od igarta na germancite - Balak malce krv pokaza

aj bidete malce obektivni
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 13:14
Originally posted by tuturutka tuturutka напиша:

Шпанија заслужено победи . . . Имаше многу повеќе од играта . . . А судијата добро си судеше . . . Тоа беа ситници и не се судеа . . . намигнување


ne e prasanje dali e sitnica, no dali merata kaj dvete ekipi e ista...kako ocigledno ne bese.....
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 13:05
Шпанија заслужено победи . . . Имаше многу повеќе од играта . . . А судијата добро си судеше . . . Тоа беа ситници и не се судеа . . . намигнување
STRUGA
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 12:52
cestitki, ali najlosa sudiska pretstava do sega, 2xcrveni za spancite i penal za svabite propusti, baska mi se licese kako da gi stiti spancite od foulovi vo poslednite 30 min a nasproti gi skrsia svabite, direktno pred golot na lahm mu bese raneta nogata so krampon i morase da se sie, i najlos primer - k*ranyi bese nadsviren so foul, a ista situacija ja imase so torres koga go pretrca lahm so ista finta a tuka ne se svirese i padna golot, no spancite gi biva za glumenje, a vo predposlednata minuta koga schweinsteiger ja osvoj topkata pred golot toa nikad ne bese foul od gomez...........taka nekako ova pobeda za spancite mi e gorcliva.....no ipak neka im e cestito bar ne dobija zabarive!

Изменето од LouWeed - 30.Јуни.2008 во 12:53
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 10:24
cestitki za shpancite...iako gi mrazam mnogu...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 10:22
Spancite zasluzeno pobedija iako ne gi sakam zatoa sto se banana drzava nemat kulturna publika, a i fudbalerite prilicno nesportski se odnesuvat.

Tuku sakav da kazam edan izreka koja Germancite ja koristat a e nameneta za site onie koi mislat deka VTOROTO mesto znaci nesto, izrekata veli:

VTORIOT E PRVIOT GUBITNIK.



Изменето од kultuzin - 30.Јуни.2008 во 10:22
Кон врв
dudulovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 998
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dudulovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 04:43
Не ги сакам многу Шпанците, но секоја им чест. Во текот на целото првенство покажаа цврста и стабилна игра и заслужено станаа шампиони.
Честитки до сите навивачи на Шпанија. (И до оние што за тоа добија пари низ кладилниците )
Еден литар ракија на ден и секогаш ќе бидеш здрав како дрен.
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 00:50
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Well says:


..STAVAM 100 EURA NA GERMANIJA, DEKA KE BIDE PRVAK...голема%20насмевка
вел ни дужи памтете голема%20насмевка


Изменето од zabegan - 30.Јуни.2008 во 00:51
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 23:54
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеCestitiki za Spanija i bravo za onie 7 forumdzii sto si glasaa za Spanijaголема%20насмевкаголема%20насмевка
7 [11,48%]


Изменето од blackeye - 29.Јуни.2008 во 23:54
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 23:52
gledavmee
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
da be Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај da be Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 23:51
гледахте финалето?

Изменето од да бе - 29.Јуни.2008 во 23:51
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 23:49
aj neka im e cestito na spanija iakoo stavarnooo mi e zal i ushte ne mi se veruva deka germanija izgubi sledniot pat se nadevame poveke srekaa ke imat i ke bidat shampioni
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
Emi4kaaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emi4kaaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 23:39
epa sea toa ni e sudbinata Germanija izgubi krivo mi e ne da ne, ne velam deka Spancite igraat loso i kako sto kaza komentatorot za nekoj natpis FUDBALOT E IGRA VO KOJA GERMANIJA SEKOGAS POBEDUVA .....
inace GERMANCITE SE GERMANCI i u fudbal nikoj nemoze da gi zameni samo dovolno e da ja pogledneme statistikata na tituli kaj Germanija i Spanija ....ama toa e fudbalot ne pobeduva sekogas najdobriot.....najveke mi e krivo za Ballack zs po 2 pat ne uspeva a kakva masinerija e on??..
a sto se odnesuva do sudijata toj e stvarno PEDER ova so Podolski bese nevideno......
Кон врв
da be Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај da be Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 23:23
da be
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 79>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.