IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - EURO 2008
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

EURO 2008

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 79>
Прашање: Кој ќе биде новиот европски шампион?
Одговор Гласови Статистика
11 [17,46%]
11 [17,46%]
1 [1,59%]
16 [25,40%]
7 [11,11%]
7 [11,11%]
3 [4,76%]
7 [11,11%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака Обратен редослед
da be Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај da be Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: EURO 2008
    Испратена: 02.Јули.2008 во 23:17
http://www.youtube.com/watch?v=QaPzrFBm4ak

There was something in the air that night
The stars were bright, Fernando

голема%20насмевка
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2008 во 00:18
o dsite onie vo allstar timot, spored mene, mislam deka najzasluzeno mu e mestoto na Senna( spanija)..a za drugite pozicii imase kade kade podobri igraci...
.....ali koja sum jas da kazuvamголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 23:28
абе ЏО беше ЦАР беееее
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 22:18
Со Глос миел садови намигнување поточно.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 22:17
moze on go pravel ovoj sostav i se stavil sam

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 22:13
Simunic sto majka bara tuka?



-Миел садови. намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 22:08
Ramos najdobar bese nikoj nemozese da go pomine go nema??? Arshavin najdobar go izglasaa go nema??? Pavlicenko???? Kasiljas za mene bese najdobar golman stigna do finale i ne primi ni eden gol vi pola finale i vo finaleto....Simunic sto majka bara tuka? Torres za mene bese podobar od sentürk na EP a i Ribery super odigra i ako francija odpadna, sam nisto nemoze da napravi koga drugite se kopuci...

Изменето од Vardar1947 - 30.Јуни.2008 во 22:11

Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 22:06
EP 2008 - Das Allstar-Team Euro 2008





????????????

Кон врв
biljana.madrid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Прилепчанка

Регистриран: 22.Ноември.2007
Локација: Spain
Статус: Офлајн
Поени: 358
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biljana.madrid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 18:34
Kultuzin nema problem, jas samo taka sakav da pojasnam.
 
Inaku toj David Beckam i taa mochlata negova Victoria ja sprastija od tuka zoshto spanija mu ¨mirisala na luk¨, taka izjavi za eden vesnik... Na takvi seljachishta kako niv si odat kaj sto ima poveke kako niv...zedni za slava i pari... a toa e HOLYWOOD (ili vo sluchajov LA Galaxy mislam). Niv gi ineresira slava a tuka nemashe bash koj da gi slika... Zatoa D. Beckam poveke sakashe da zamine od REAL MADRID za da bidi sto poblisku do JET SETOT a ne deka podobri se LA GALAXY.
 
Dobar fudbaler ama mnogu ANTIPATICHNI.... tie so normalni luge teshko. Na eden natprevar ednash navecher beshe i taa so naochari za sonce... GLUPACHKA... Inaku taa ne si najde nitu edna prijatelka tuka... pa zatoa ne i se sedeshe...
 
Inaku ostaj politika da ne mu ja rasipuvam temata. Inaku sakav da kazam deka vecherva slavat vo centar vo 20 h. So avtobus bez pokrivka ke gi pozdravuvaat site. Mislam deka kaj 19 h treba da sletaat na Aerodrom.
 
I jas mozam da se zamesham tamu so nasheto zname, isti ni se boite na znameto nema da zabelezatголема%20насмевка pa i jas da se poraduvam kako da sme pobedile nie...
 
 
 
Прилепчанка
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 15:56
Zasluzena pobeda na Spanija..
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 15:03
shto se smeesh be zelen...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Polaris Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2007
Локација: Turkey
Статус: Офлајн
Поени: 1514
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Polaris Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 14:56

MAKEDONIJA SHAMPIONI голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеење

Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 14:53
Neznam zosto se nerviras jas samo za fakti zborev.
Si bila li nekogas na utakmica vo Spanija, da vidis kako letat upaljaci, mobilni, i se so ke im dojde pri raka, ednas na Figo mu frlija glava od svinja, zatoa sto premina od Real vo Barselona.
Sum gledal Bekam kako nemoze da centrira i tn.
Baskija i Katalonja se tokmu tie poradi koja ovaa drzava ja narekov BANANA drzava , ne gi branam voopsto i tie se nesto slicno kako Albancite kaj nas, najdobro ziveat a sekogas se obespraveni.
I na kraj sekoj ima pravo da saka ili da nesaka nekoj.
A jas Spancite poradi gore navedenoto nemozam da gi sakam.

A toa deka zasluzeno pobedija i deka bea najdobri na ovoj turnir ne go porekuvam, im ja cestitam pobedata i milomi e sto nekoj ja osvoi titulata zasluzeno, a ne kako 2004.
Кон врв
biljana.madrid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Прилепчанка

Регистриран: 22.Ноември.2007
Локација: Spain
Статус: Офлајн
Поени: 358
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biljana.madrid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 14:19
Pozdrav eden do KULTUZIN i FIKS!!!
 
Dechki nemam nishto licno protiv vas, ama me IZNERVIRAVTE!!!лутина
 
Zatoa samo da objasnam deka Spancite se kako nas. Ne sakam da mi gi vregate... jas kako doma si sum tuka... I da objasnam deka Baskija i Katalonia se bogati kopilinja koi ne znaat sto da pravat so tolku pari... pa bombardiraat naokolu. Ti e gi imaat site prava na ovoj svet ama ete...
 
Ne sakam da mi gi vregate ni Makedoncite ni Spancite. Nie site si sme mnogu prirodni i ponizni luge, ednostavni a ne kako bogative evropski smrdlivi drzavi...
 
Ete tolku za toa. Inaku pobedija zasluzeno i koj gubi ima pravo da se luti. Odsekogash od spanija gledame kvaliteten fudbal i zaradi toa milo mi e sto pobedija...
 
Fernando (El niño) Torres i Iker Casillas (komshijata moj) najdobri.
 
Inaku za devojchinata tuka, da vi kazam deka imase i za ochite zabava. Posle natprevarot Spanskata Reprezentacija izlegoja po GAJKI pred soblekuvalna... Mnogu ubava Reprezentacija, a i onaka sum iznagledana tukaголема%20насмевка...
 
 
ESPAÑA CAMPEONES!!!
 
Pozdrav do site navivachi na Spanija i Aj da si dochekame i za MAKEDONIJA nasha...
 
MAKEDONIJA SHAMPIONI!!!
 
 
 
 
 
Прилепчанка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 79>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.