IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Денес...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Денес...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 557558559560561 564>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2018 во 15:02
Денес ми текна на идивиди...
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2019 во 20:55
Денес се акав низ Кисела Вода нешто!
До мене застанаа мајка и син.
Почнаа да говорат руски.
За момент заборавив дека сум у оваа
галактичка црна дупка.Стотина метри
се движев близу нив и толку тоа траеше.
Свртев лево,улетав у погон и почнаа нервозите
за оваа година.Толку од распустот!
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2019 во 08:33
,,,denes konechno da se priberam,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2019 во 11:46
Денес ваљда ксмето убо ми работел.
Идам накај Црниче со кола,а замуабетен
на телефон со една соработничка до крај.
Само што ги минав семафорите кај Симпо
муабетот у кулминација.Се воздржувам да
не избувнам,а се убедуваме по телефон.
Кога ете ти на кривината некоја пијавица
народна од МВР се спремала да излегува.
Еден полицаец лево и еден на десната лента.
Тој на десната ме стопира,оној на левата ми
мафта да продужам.Ја љут се објаснувам со
оној десно.Левиов ми приоѓа,абе бегај додека
не му текнало оти збориш на телефон.Ме пресече
да е жив и здрав и памет ми дотера.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2019 во 20:45
Ееее работел вчера ксметот,ама денессс Дубаи фатил.
Искачам од кривина и Сречко Палица-Стоп.
Среќа што сум присебен и трпелив.
Ебате државата и тоа полицијата...
Три пати го прашувам колку денари е казната.
Двајцата ко телиња.
-О бе другар четердесетпет еура што није јасно!
Аха ајде имам полицаец другар ќе го прашам колку денари!
И еве и на казната пишано глоба 45 евра.
У која ли држава ја живеам,а каде ли работа
кога евро на сметка ми нема легнато.


Изменето од Орка - 27.Јануари.2019 во 20:49
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2019 во 01:26
Денес...кога се зализгав, арно не паднав
ќе искршев нешто, не ќе ми се гледаа гревовите загриженост
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2019 во 12:10
Денес таман се израдував дека ми е недела.
Кога ете ти телефон,фактура сакале денес.
Ај да прегнам опинците и една прошетка да сторам.
Со кола де не толку лесно ме фаќа параноја,шо е
една казна у дваесе години возачко искуство.
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2019 во 14:22
,,,denes kako pochna taka da zavrshi,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2019 во 14:23
Од денес ми почнуваат пак часовите по руски!
Сосед пришел.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2019 во 23:24
Ја на доктор не идам!
Ако ме удри судбината докторка
за жена да си земам,мој проблем.
Ќе се снаоѓам некако,јаден ја.
После седум години
отидов прв пат кај матичнава денес...
Ми земаа моите упут за крвна слика,
отидов ме брцнаа.Другиов ден татко ми
отиде по рецепти,му кажав види ако ти кажат
за мене дали е се во ред.Да не морам да одам.
И ете ти го се било во ред,али сум морал да отидам,
да ме видела.
Па добро бре,два саати дремам и после се дома здрав да се вратаи чоек.
И се јавила подоцна на мајка ми.
-Требало да ми се јави!
Не реков ништо,али она ме барала логично е она да ми се јави.
Еве и поздрав на докторкава!Будала и ја место да искористев времето
за на бербер.    
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2019 во 13:11
Денес посабајле отворив кафана.
За среќа!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2019 во 20:04
Денес конечно со забиве завршив.
После половина година одлагање од мрза.
Остануе у четврток уше фотошоп да им направам!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2019 во 11:32
Денес неделаааа!
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2019 во 01:01
Денес нов ден...
Св, Трифун , Св. Валентин...
...Ден на жалост ....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 557558559560561 564>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,547 секунди.