IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Денес...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Денес...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 414415416417418 566>
Автор
Порака
Lori Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Октомври.2011
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lori Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2011 во 15:47
Денес правев тест по математика.
Тестот имаше 16 задачи од кои 8 беа со лимеси а другите со геометриска и аритметичка прогресија.
Едвај успеав да го решам за 45 мин.Не беше тежок само што задачите беа многу за пишување.
Рацете после страшно ме болеа од многу брзо пишување.
Се надевам дека на крајот ќе добијам повисока оцена.


Изменето од Lori - 27.Октомври.2011 во 16:56
Околу нас се само луѓе и камења... Во камењата нема ништо човечно..А во луѓето се е камено.
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2011 во 00:19
Денес е веќе подобро..
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2011 во 13:20
денес...ќе видеме што ни носи денот...среќа

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2011 во 08:54
DENES...Mi pocna denot so glavobolka...ke vidime kako ke zavrsi
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13895
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2011 во 09:08
 rano e ushte da se kazhe ., ama den ko sekoj den ., piz##rii i ostala sranja ., katadnevno., normal sostojba veke se stori., .........zatoa ., uzhivajte dodeka ste mladi.,   oti posle  ne samo glava tuku i noze ke ve bolat., i ke bide lele kaj letna vremevo.,  neka i ima problemchiki samo da mozham da gi reshavam големо%20гушкањенамигнување
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
dejanpp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejanpp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2011 во 10:45
Originally posted by pajser pajser напиша:

 rano e ushte da se kazhe ., ama den ko sekoj den ., piz##rii i ostala sranja ., katadnevno., normal sostojba veke se stori., .........zatoa ., uzhivajte dodeka ste mladi.,   oti posle  ne samo glava tuku i noze ke ve bolat., i ke bide lele kaj letna vremevo.,  neka i ima problemchiki samo da mozham da gi reshavam

големо%20гушкањенамигнување
ako sakas problemi   tropni   na vratate na dzavolot   i toj ke ti sozdava i koga   nemozes da gi rezavas.

DENES , USTE EDEN DEN BEZ PROBLEMI.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2011 во 11:16
denes....

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13895
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2011 во 11:39
Originally posted by dejanpp dejanpp напиша:

Originally posted by pajser pajser напиша:

 rano e ushte da se kazhe ., ama den ko sekoj den ., piz##rii i ostala sranja ., katadnevno., normal sostojba veke se stori., .........zatoa ., uzhivajte dodeka ste mladi.,   oti posle  ne samo glava tuku i noze ke ve bolat., i ke bide lele kaj letna vremevo.,  neka i ima problemchiki samo da mozham da gi reshavam

големо%20гушкањенамигнување
ako sakas problemi   tropni   na vratate na dzavolot   i toj ke ti sozdava i koga   nemozes da gi rezavas.

DENES , USTE EDEN DEN BEZ PROBLEMI.

 
 gjavolot kako definicija po defolt., bega od tie shto mu ja znaat kade mu e dupkata., taka da se zakluchil pozadi sedum kapii i so sedum katanci., ., плазење., od neuspeshno praveni gjavolshtini i  toj e vo teshka depresija., i momentalno e na tretman kaj vakvi kako mene nemokni., za reshavanje na problemiнамигнувањеголемо%20гушкање.,..... go biva samo za lov na povekenaumni umoviплазење
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
ANITKA111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 608
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITKA111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2011 во 10:21
denes mi se spie od sabajle
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 01:09
iznenaduvanje ох
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 22:51
Денес...
песна игра .. зезање.... го сакам малово ептен
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2011 во 07:40
денес-Димитровден
 
среќен празник на сите што празнуват денес големо%20гушкањеда
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13895
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2011 во 08:49
http://www.youtube.com/watch?v=7mykRcYCBb4&feature=related
 
 za site ., shto chestvuvaat ., so muzichka chestitka
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2011 во 09:33
i denes ke odmaramсреќа
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 414415416417418 566>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,219 секунди.