IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Денес...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Денес...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 554555556
Автор
Порака
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2018 во 09:11
Denes se cuvstvuvam super i ubav den na siteсреќа
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42746
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: од вчера во 17:37
У моја директорска кариера,ова е меѓу ретките,
да не речам може и единствениот ден кога ради работа
рано излегов.Центарот спие у петнаесе за седум.Мерак,
со цел тој кич има некој мирис на Скопје.Не ми текна
да го сликнам на дрвата во Жена Парк гледано од Градска
имаше змај закачен. Зарем има уште некој што ги
прави и лета.
Како друштво си ја носев мојата сенка.Нејќеше да се
сликаме заедно,нејзе на бегање ја фатив.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 554555556
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.