IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Низ призмата на мажите...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Низ призмата на мажите...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Низ призмата на мажите...
    Испратена: 25.Мај.2008 во 10:35
Низ призмата на мажите ПРИНЦОТ е уште поголем идеал!!!
 
Да се биде не4иј принц е неостварена машка варијанта!!!
 
Кое е вашето мислење?!трепкање
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 11:32
jebi ga, para i mok e uslov za Alfa mazjashtvo...site zenki sakaat da se kotat so nego, sigurnost za potomstvo
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 12:02
а каде е Љубовта???
случајно ја изостави или???
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 12:14
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 12:22
ne mi otvara!!!
 
 
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 12:25
mene da
голема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 12:30
tvojot osmeh mi kazuva neshto...,
no sepak ne mozam da komentiram bez da poglednam za shto to4no stanuva zbor!!!
 
 
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 14:57
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Низ призмата на мажите ПРИНЦОТ е уште поголем идеал!!!
 
Да се биде не4иј принц е неостварена машка варијанта!!!
 
Кое е вашето мислење?!трепкање


...moeto milslenje, e slednoto...

...just be yourself, cause...there's no princesses, there's only your life and reality, and an opposite sex...respect all the rest in your life, but don't be a fool for your lovin'...плазење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 16:40
Не сакам принцови ..сакам реалност..!
Тек сеа сконтав дека навистина првиот поглед е најбитен-нормално дека не му пишува на чело каков е, и додека некој гледаат да е лепотан со не знам каква ти насмевка и тело, мене искрено најбитно ми е уште од прв поглед да изгледа реален. Од самата појава да се гледа дека може да се направи моабет со него и дека стој на својот збор и не лета у облаци.
Не сакам принцови зашто не живеам во бајка...

П.С. Ако живеете како во бајка лесно може да ве изеде волкот!


Изменето од blueprayer - 25.Мај.2008 во 16:41
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 17:30
blue ti zensko ili mashko si???голема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 17:31
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

а каде е Љубовта???
случајно ја изостави или???



Ljubovta bara uslovi...cesto gi gledam siromasnite parovi, licat na zombi, zbrckani od vreminja na vecno nezadovolstvo, karikaturi, nepovratno zagubeni zosto go zaboravile vistinskiot smisol na srekata...parite i psihickata stabilnost se vazni ciniteli za postoenjeto na ljubovta...ulogata na mazot e da obezbedi uslovi, na zenata da raga...ljubovta mnogu podocna e stvorena so hiperprodukcijata tamu kade postoele uslovi...sposobnosta za ljubov mnogu zavisi od intelektot i razvienost na emocii...se drugo e gola primitivna strast od koja rezultate prosat na semafori...kolku poveke pari tolku pogolemo cuvstvo na sigurnost ...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 17:36
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

blue ti zensko ili mashko si???голема%20насмевка
ја битно си одговорив голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2008 во 00:27
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

 
Да се биде не4иј принц е неостварена машка варијанта!!!


Si sakam ja da sum necij princ
ama i taa da e princeza ....

Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2008 во 00:39
jas ne mislam deka desniov maski svet se stremi bas kon toa , no sekoja cest na poedincite
..................kako sto vi e veke poznato jas veruvam vo princovi i postojano se nadevam deka ke dobijam eden :))))))samo mojot dovolno ke e:)
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,145 секунди.