IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Бош муабети на тема поезија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бош муабети на тема поезија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
Автор
Порака
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:27
Originally posted by mamma mamma напиша:

Aj sega da ve vidam....плазењеtuka
Kritikuvajte,sovetuvajte pastirajte,editirajte,falete,
zalete se, no ne se navreduvajte.Не бришам ништо тука
освен ако некој не претера......енд тенк ју вери мач
 
a kako stois so baniranjeto ? среќа 
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:31
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Originally posted by mamma mamma напиша:

Aj sega da ve vidam....плазењеtuka Kritikuvajte,sovetuvajte pastirajte,editirajte,falete,zalete se, no ne se navreduvajte.Не бришам ништо тукаосвен ако некој не претера......енд тенк ју вери мач

 

a kako stois so baniranjeto ? среќа ......ООООООО,ДОБРА НОЌ!!!..СЕ НАСПА?..ИЛИ БРЗО СПИЕШ?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:31
gospod prashta no ............... ne

kako se vikal kravarov upm
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:32
....НАЈДЕ И ПРЕПИША , ЈАС МИСЛАМ НЕ Е ИСТО!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:34
Originally posted by zagor zagor напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Originally posted by mamma mamma напиша:

Aj sega da ve vidam....плазењеtuka Kritikuvajte,sovetuvajte pastirajte,editirajte,falete,zalete se, no ne se navreduvajte.Не бришам ништо тукаосвен ако некој не претера......енд тенк ју вери мач

 

a kako stois so baniranjeto ? среќа ......ООООООО,ДОБРА НОЌ!!!..СЕ НАСПА?..ИЛИ БРЗО СПИЕШ?
 
ne be backo .. belja rabota .... gi peglav decata za vo grad .... onaa mojana nikako da se vrati od kaj kojsikata .... тага
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:36
...ВИКАШ ЌЕ СЕ ВРАТИ?..СО ЦРВЕНИОТ АВТОБУС?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:38
Originally posted by anakin anakin напиша:

gospod prashta no ............... nekako se vikal kravarov upm


џон вејн
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:39
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Originally posted by mamma mamma напиша:

Aj sega da ve vidam....плазењеtuka
Kritikuvajte,sovetuvajte pastirajte,editirajte,falete,
zalete se, no ne se navreduvajte.Не бришам ништо тука
освен ако некој не претера......енд тенк ју вери мач
 
a kako stois so baniranjeto ? среќа 


Tuka...kako rekov ako ne spomenuvate majki eden na drug....ne baniram,ne brisham.Ke padne dogovor ili ne????A...a?намигнување

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:41
Originally posted by zagor zagor напиша:

...ВИКАШ ЌЕ СЕ ВРАТИ?..СО ЦРВЕНИОТ АВТОБУС?
 
koj ce znae ? .... mozebi poetot , a ? ....
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:43
....НЕЕЕЕЕ,МАЈКИ-ШАЈКИ..НИКАКО!...МОЖЕ ПО НЕКОЈА КОМШИКА,ПРОДАВАЧКА ...ЕВЕ ВО КРАЕН СЛУЧАЈ И КОЛЕШКА ДА ЛЕТНЕ ,АМА ПОДОБРО НИЕ , НЕГО НЕКОЈ ДРУГ..ШТО НИ СУРАТОТ НЕ МУ ГО ЗНАЕМЕ...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:47
komsivkite nikako ... site si gi sakam ..... prodavackite nikako .... mi davaat .... na rabus ..... da pazaram ... a koleski nemam среќа .. znaci , moze среќа
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:48
Originally posted by zagor zagor напиша:

....НЕЕЕЕЕ,МАЈКИ-ШАЈКИ..НИКАКО!...МОЖЕ ПО НЕКОЈА КОМШИКА,ПРОДАВАЧКА ...ЕВЕ ВО КРАЕН СЛУЧАЈ И КОЛЕШКА ДА ЛЕТНЕ ,АМА ПОДОБРО НИЕ , НЕГО НЕКОЈ ДРУГ..ШТО НИ СУРАТОТ НЕ МУ ГО ЗНАЕМЕ...


slusaj zagi

ako ne se vrati
mozam jas da kazam deka si ..ono znaes po priroda
i da pocneme od pocetok

da bide smesno do kolenici
a so vikas? газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:52
Ама, пази сега, шо би рекол другар ми од ваша поезија, ама, јас го имам белиот ангел на радоста...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 23:55
ne se fali so beliot angel na radosta ... da ne ti se nacrta brance na vrata .... tiki , place maliot , moram peleni da mu menam ... leka noc na sFite .....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.