IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Tони Михајловски
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Tони Михајловски

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
Donna_ocean Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Donna_ocean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Tони Михајловски
    Испратена: 18.Мај.2008 во 17:51
mislam koj saka so saka neka kaze ali toni si e legenda nema podobar.........

Изменето од mamma - 18.Мај.2008 во 23:28
donnnaaaaaaa
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2008 во 22:10
ок
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Templarius Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2754
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Templarius Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 02:18
Toni uspea da se namtetne na publikata so svojata neposrednost i direkten nastap oslikuvajci go tipicniot makedoski covek koj zivee vo denesno vreme. Ima odlicna sposobnost za transformacija i na glumata i pristapuva so strast koja retko se gleda...
Give me your secrets
Bring me a sign
Give me a reason
To walk the fire
See another dawn
Through our son's eyes
You give me a reason
To walk the fire.
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 13:05
Само да не ја види Макијавели темава .

Он топик: Ок ми е, ништо посебно. Просечен македонец, со малце повеќе харизма (понекогаш усмерена во лош правец), кој од актер (успешно) се трансформираше во talk-show водител.
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 16:56
Ok e,se izdvojuva za razlika od drugive voditeli..sepak e glumec i ima oset za tie raboti,znae da me nasmee so e najvazno,pravi sekoja nedela da se osekam opusteno,respect za Toncik..
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 17:10
Тончи ми е кумановски френд и супер е го гледам кога имам време у опуштеноотрепкањеголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
BarbB Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 149
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BarbB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 18:10
Тони е одличен актер, жал ми е што не го гледаме толку често во театар тага


Изменето од BarbB - 19.Мај.2008 во 18:10
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 18:15
Originally posted by BarbB BarbB напиша:

Тони е одличен актер, жал ми е што не го гледаме толку често во театар тага


ахх абе кој има ќар од театар супер му е емисијанаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Tripin bitch Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tripin bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 19:04
Не знам која е харизмава кај вештеров, под просек и глумец е. Уствари беше добар во глумењето на чокалија во „Буре Барут“
Немам ништо против Кумановскиов Јебо и ФраЈер , само ме иритира што ја купува наклонетоста од народот со гротескни чепкања во сензитивни теми на нашата егзистенција. Нели беше водител т.е. портпарол на тигри,волци , змии -што ли беа... Каков блед пристап за болна амбициозност и добивање публицитет... Патриотизмот се покажува на други начини...
Кон врв
Ezan-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2007
Локација: Somalia
Статус: Офлајн
Поени: 150
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ezan-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 22:39
Originally posted by Tripin bitch Tripin bitch напиша:

Не знам која е харизмава кај вештеров, под просек и глумец е. Уствари беше добар во глумењето на чокалија во „Буре Барут“
Немам ништо против Кумановскиов Јебо и ФраЈер , само ме иритира што ја купува наклонетоста од народот со гротескни чепкања во сензитивни теми на нашата егзистенција. Нели беше водител т.е. портпарол на тигри,волци , змии -што ли беа... Каков блед пристап за болна амбициозност и добивање публицитет... Патриотизмот се покажува на други начини...

Eptem se slozuvam so tebe i stvarno eptem pogresen priod za dobivanje publicitete
Beautiful Mind

Кон врв
Templarius Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2754
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Templarius Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2008 во 14:28
Hahahaha normalno e od vas da se ocekuva takva reakcija zasto toj imase nesto sto mnogu go nemaat za da iskoci iskreno da kaze sto misli, za vreme na krizata dodeka site shiptarski umetnici akteri i intelektualci zastanuvaa na strana na teroristite od nasa strana samo Toni imase (00) da zastane na strana na makedoskite borci i toa javno da go kaze kako i sega poselden pat koga javno izleze i zastana vo odbrana na imeto pa sto sakate vie aaaaa da ve podrzuva vas?????
Give me your secrets
Bring me a sign
Give me a reason
To walk the fire
See another dawn
Through our son's eyes
You give me a reason
To walk the fire.
Кон врв
Donna_ocean Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Donna_ocean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 20:13
taka e brat za ova mn te podrzavam mn ubavo im kaza......:):):):):)
donnnaaaaaaa
Кон врв
defma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај defma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2008 во 21:09
Пред некој ден го гледав Тони во претставата Чикашки перверзии.Фантастична глума, ви препорацувам да ја погледнете претставата.Особено ми се допадна глумењето на Тони
Кон врв
THEPRINCESS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај THEPRINCESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2009 во 15:13
super e 4ovekot, znae da te nasmee, samo na mu trebase taa rabota so Lavovite
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 2,250 секунди.