IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Интимност со некој што не ве привлекува?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Интимност со некој што не ве привлекува?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака Обратен редослед
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2009 во 16:13
АААа...мене сите форумџики ме привлекуваат........
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2009 во 16:11
ни за брдо карамели ........ ЈОК ......... не%20зборувам
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2009 во 15:37
zatoa i postojat "maskite"....za da ne gledash...kogo ebavash!намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2009 во 14:58
не...засега.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2009 во 02:31
Па тогаш го привлекува нешто друго.........некаква корист
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 23:27
Pa moze....ako plati dobro....плазење плазење плазење
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 22:40
kako da ne [:-&]
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 21:43
таман посла .... с’краја да е .... болен
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2009 во 21:31
Nema shansi da se sluchi intimnost ako nema nekoj fluid.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2009 во 16:09
интимност со некој што не ме привлекуваизненадувањеизненадувањеизненадување
не,благодарам
никогаш не сум била толку пијана како Фераригазење%20од%20смеење
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
anelija l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 609
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anelija l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2009 во 14:29
da razbudi custvo vo mene za da bidam intimna,a da ne mi se dopaga intimna nikogas.
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 23:47
... veruvam deka sega ti e polesno na dusickata ...... плазењеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
големо%20гушкање
Кон врв
FERARI Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 03.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FERARI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 23:40
Se sluci odamna:
ONA RUZNA (kako deca da ja crtale)
JAS PIJAN(kako polumaturant)
Bese poprilika odamna ,ama utre denta ja pamtam kako vcera da bese.
Nastanat najverojatno se odvival kako reklamata za pivoto hajneken,na sekoe sledno pivo i snemuvase po deset kila(ja ispiv desetina).Ja vidov ne taka odamna vo GTC(ama od mnoooogu dalkeku)nebese skoro nimalku izmeneta,ama zatoa ja bev trezen pa utredenta kutuvav konduri.Devojkami mi vika "Abe so ti stana odednas?pa neli bile samo eden par i dobro ti stoele".Pa me stegna stomak,pa daj pobrzaj ne zakluciv kola,aj da trkneme do beverli tamu ima imalo dobri?!?!Nekako izbegav ama kako tipkam taka mornici me lazat.bese toa dobra mestenka od nekolku drugari,i sekogaskoga ke se sretneme site ne pominuvam bez seir.
"Ja vidov ****** epten se izmenila" ama na beter,"od sto te bilea togas kukovite cela nedela","da ne imas broj slucajno od ******".....
MLADOST-LUDOST,hik,pardon,hik.....
Site od prilika imame doziveano po nesto slicno samo koj ima hrabrost da si priznae,jas moeto znam deka ke go pamtam dur sum ziv(neznam mozda i ona,posto posle toa prasuvala dali imam devojka,kade tocno ziveam i slicno)
Vo sekoj slucaj POBOGAT sum so edno zivotno iskustvo ,ama POSIROMASEN za edno suvozacko sediste(go zdrobi i nego i mene).
POVELETE otvoretese pa ne e sramota da spodelite vakov kiks pred luge sto ti go znaat samo nik-nejmot
Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 19:22
I jas sum zanaetcija
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.