IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Жените се љубоморни на другарите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Жените се љубоморни на другарите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2011 во 22:37
зошто да им љубомори на другарите, не е како да ќе ги смувам  газење%20од%20смеење

шала на страна, нормално е да се чувствува некој запоставено ако оној што би требало да го сака, троши повеќе време на друштво, одколку на него, од таму потекнува љубомората
но не гледам причина некој да не посветува дел од времето и на друштвото и глупо ми е да се биде љубоморен на тоа
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2011 во 09:24
Никогаш не сум била...освен ако не приметам дека не е финтата да се дружи со другарите....
Ми текнува еднаш кога еден другар му кажа на дечкото мој екс...ај утре да се собираме вечерта некаде на вечера и после да шетаме ..ама само мажи...и овој му рече не можам сам, јас со нејзе сум....Ако сте само машки терајте..И утрето оп сите со девојките се собраа голема%20насмевка.значи можело и така......И јас никогаш не бев љубоморна на другарчињата немаше на чемусреќа
Сепак мислам треба  почит и разбирање и никогаш не треба да се прави проблем за дружење со другари или другарки...

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.