IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Новинарство
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Новинарство

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 11:52
ТЕБЕ, СПОРЕД ВРЕМЕТО НА ПОСТОТ
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
*___****M@r!J@****___* Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *___****M@r!J@****___* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 11:53
da
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 11:53
јас работам....ама сосема друго
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
*___****M@r!J@****___* Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *___****M@r!J@****___* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 11:54
ok seedno talentiran si
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 11:55
талентирана мислиш голема%20насмевка фала ти

Изменето од blueprayer - 26.Април.2008 во 11:55
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
*___****M@r!J@****___* Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *___****M@r!J@****___* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 11:55
so so postot?
Кон врв
*___****M@r!J@****___* Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *___****M@r!J@****___* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 11:56
da izvini:)
talentirana
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 11:56
големо%20гушкањесакаше да каже со времето споредено сигурно мене ме прашуваш
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 11:58
и јас имам размислувано за да работам во новинарство,.... ама откоа размислив убаво,.... си викам бегај што мајка барам ја тука,....... голема%20насмевка
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 12:00
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

и јас имам размислувано за да работам во новинарство,.... ама откоа размислив убаво,.... си викам бегај што мајка барам ја тука,....... голема%20насмевка


УМНО ДЕТЕ, НЕ ВЛЕГУВАЈ НИЗ ТАА ВРАТА НИЗ КОЈА НЕ ТЕ СОБИРА...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
*___****M@r!J@****___* Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *___****M@r!J@****___* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 12:00
navistina sakam novinarstvo
no i mene mi e mn nekorektna profesija vo nasata zemja posebno
sekoj vtor se narekuva novinar
posebno tie sto bea gosti kaj aneta kociski za tose
toa bese katastrofa
sakam da sum nezavisna vo pisuvanjeto
i izvestuvanjeto
ama nekako ne mi e mn verno toa ovdeka
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 12:01
Originally posted by *___****M@r!J@****___* *___****M@r!J@****___* напиша:

navistina sakam novinarstvo
no i mene mi e mn nekorektna profesija vo nasata zemja posebno
sekoj vtor se narekuva novinar
posebno tie sto bea gosti kaj aneta kociski za tose
toa bese katastrofa
sakam da sum nezavisna vo pisuvanjeto
i izvestuvanjeto
ama nekako ne mi e mn verno toa ovdekaВО ТОЈ СЛУЧАЈ БИДИ ПИСАТЕЛ
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
*___****M@r!J@****___* Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *___****M@r!J@****___* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 12:02
he he he a koja dr profesija bi bila poidealna
pofina
i sl
jas u4am farmacija sredno
i ednostavno ne ja sakam taa rabota
novinarstvoto nekako mi e poslobodno
podrustveno
pointeresno
povozbudlivo
:):):):):):)
i sega nz so da pram
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 12:08
Originally posted by *___****M@r!J@****___* *___****M@r!J@****___* напиша:

he he he a koja dr profesija bi bila poidealna
pofina
i sl
jas u4am farmacija sredno
i ednostavno ne ja sakam taa rabota
novinarstvoto nekako mi e poslobodno
podrustveno
pointeresno
povozbudlivo
:):):):):):)
i sega nz so da pram


А КАКО ОТКРИ ДЕКА ТОКМУ НОВИНАРСТВОТО ЌЕ ТИ ГО ОСМИСЛИ ЖИВОТОТ?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.