IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Драги Шпага на Red carpet!!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драги Шпага на Red carpet!!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Драги Шпага на Red carpet!!!!
    Испратена: 23.Април.2008 во 14:13
лутиналутиналутиналутиналутинаболенболенболенболенболенболен
 
 
 
 
 
 
губитникгубитникгубитникгубитникгубитникгубитникгубитникгубитникгубитникгубитникгубитникгубитникгубитникгубитникгубитник
 
nemam komentar!!!!!
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
ANGELCHE Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANGELCHE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 14:15
AJ TE MOLAM OBJASNI STO SAKAS DA KAZES SO TEMAVA STO E OTVORENA

Изменето од ANGELCHE - 23.Април.2008 во 14:16
Кон врв
biser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 14:19
Originally posted by ANGELCHE ANGELCHE напиша:

AJ TE MOLAM OBJASNI STO SAKAS DA KAZES SO TEMAVA STO E OTVORENA
Odvratna mizerija
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 14:24
epa Red carpet e za mizerii

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 14:33
Originally posted by IQ IQ напиша:

epa Red carpet e za mizerii

pa ne e bas za mizerii,ima interesni raboti!
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
elenas Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elenas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 18:43
Dragi Shpaga so prilogot na Red Carpet si ja osmisli mizernata kariera !!! Demek , korisen e za neshto...za nova sex-poza ....Bljak
Кон врв
Luna83 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Luna83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 19:43
jas ne go gledav Red Carpet.Minatava li nedela bese Dragi na Red Carpet?
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 00:14
mislam deka ovie na Red carped kako da si nasle mesto vo nasava zemja i si pravat emisiii za majtap da igraat so nas /boki im e interesen sega dragi cuvaj boze ne sum gledala i ne gi gledam no od forumov sto ke procitam uste poveke me pravat nikogas da ne gi pobaram da gi gledam-ova e moe mislenje ne mora da se slozuva nikoj so mene. [:-&]

Изменето од super babicka - 24.Април.2008 во 00:15
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 02:30
Originally posted by super babicka super babicka напиша:

mislam deka ovie na Red carped kako da si nasle mesto vo nasava zemja i si pravat emisiii za majtap da igraat so nas /boki im e interesen sega dragi cuvaj boze ne sum gledala i ne gi gledam no od forumov sto ke procitam uste poveke me pravat nikogas da ne gi pobaram da gi gledam-ova e moe mislenje ne mora da se slozuva nikoj so mene. [:-&]



ja se slozuvam so tebe

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 09:49
абе луѓе не дека ги интересираат боки или драги,..... плазење само сакаат да привлечат внимание,.... да не ќе ги гледате ако даваат емисија за мајмуни ?? зошто на пример не го даваат Ламбе,.... големо%20гушкање нормално дете не привлекува внимание,.... нив им треба гледаност трепкање
Кон врв
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 14:21
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

абе луѓе не дека ги интересираат боки или драги,..... плазење само сакаат да привлечат внимание,.... да не ќе ги гледате ако даваат емисија за мајмуни ?? зошто на пример не го даваат Ламбе,.... големо%20гушкање нормално дете не привлекува внимание,.... нив им треба гледаност трепкање



TAKA E
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 16:31
Originally posted by Zaspana Zaspana напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

абе луѓе не дека ги интересираат боки или драги,..... плазење само сакаат да привлечат внимание,.... да не ќе ги гледате ако даваат емисија за мајмуни ?? зошто на пример не го даваат Ламбе,.... големо%20гушкање нормално дете не привлекува внимание,.... нив им треба гледаност трепкање



TAKA E


И јас велам   TAKA E, иако сум гледала и интересни емисии ...посебно емисиите што беа пред нова година.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 16:32
свашта!!!
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:01
Се изнасмеав, значи. Ја немав гледано емисијата доооооооолго време, ама баш таа со Драги-Шпага ја фатив (немав нет, па бев приморан да седам пред ТВ ). Не за друго ама Шпага е вистински шоу-мен, знае да направи забавна емисија (читај добро да се фолира ).
Инаку Ред Карпет не ни тераат само на нас сеир, туку ги пародираат и нивните ѕвезди, така што нема потреба да се згрозуваме од нивниот концепт . Емисијата е баш кул!

П.С: Баш сакав и јас да отворам тема за Ред Карпет, ама ме превариле (читај заборавив ). Може темава да биде преименувана во Red Carpet, за да можеме да си дискутираме за неа тука .
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,453 секунди.