IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Како реагирате на озборувањата за вас?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како реагирате на озборувањата за вас?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 15>
Автор
Порака
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2009 во 14:04
јас просто ги жалам тие будали кои немаат храброст мене в лице да ми кажат што мислат за мене
едит: ако го фатам тој што рекол нешто лошо за мене ќе јаде истепан


Изменето од vlad0 - 19.Декември.2009 во 14:16
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2009 во 14:15
никако не регирам ... трепкање
си имам јас попаметни работи од тоа да трошам време за нив задоволство
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2010 во 01:17
ne reagiram,neka zborat pa makar i kazale nesto dobro za mene
    basnata KISELO E GROZJETO sekogash e aktuelna,...dali lisicata uspeala da izlaze nekoj drug osven sebesi?      
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2010 во 19:21
Zabavno mi e...mudro si molcham i  ja pratam vozbudata na zasegnatiteплазење
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2010 во 19:58
не знам како зошто никој не ме озборува ...... газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2010 во 23:26


Некако не ни размислувам за тоа.... Стварно не ми е гајле... Како и да вртиш, во секој случај ќе бидеш озборуван... колку и да си во ред и колку и да си добар..... Луѓето стално ќе најдат нешто.... И онака нема ништо идеално.... Па сега јас ако се притресувам за тоа... А вака... се рамно.... најубаво е.....
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2010 во 23:37
озборувања...не вреди на нив да се троши ни атом од енергијата...ни секунда од времето...ги занемарувамголема%20насмевка
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
martinna Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martinna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2010 во 20:42
и јас ги оговарам децата шо ме оговара..
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2010 во 20:45
позитивно :)
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2010 во 20:58
Ич не се замарам со озборувањата. Мене ме озборуваат оние кои се љубоморни на мене. Јас сум ВАЖНА, тие не сенамигнување Има неколку такви што постојано ме озборуваат...а тие незнаат дека друштвото постојано ми кажува што ми зборуваат зад грб. И еднаш ги фатив на дело. Кога ме видоа, пребледеа. Немаат храброст да ми кажат во лице зашто знаат која е ВАЖНАТАнамигнувањеИнаку збориме за женски. Машките не озборуваат. Зборуваат за женски, фудбал и пари. Тоа е тоанамигнување
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2010 во 21:08
Originally posted by ВАЖНА ВАЖНА напиша:

Ич не се замарам со озборувањата. Мене ме озборуваат оние кои се љубоморни на мене. Јас сум ВАЖНА, тие не сенамигнување Има неколку такви што постојано ме озборуваат...а тие незнаат дека друштвото постојано ми кажува што ми зборуваат зад грб. И еднаш ги фатив на дело. Кога ме видоа, пребледеа. Немаат храброст да ми кажат во лице зашто знаат која е ВАЖНАТАнамигнувањеИнаку збориме за женски. Машките не озборуваат. Зборуваат за женски, фудбал и пари. Тоа е тоанамигнување


Хахаха машките не озборувале .

Си била некогаш во Битола?

Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2010 во 15:53
никако ... не се замарам воопшто со тоа, а најмалку па за тие што ме озборувале, бидејќи воопшто не се вредни, едноставно тоа се луѓе кои немаат попаметна работа па се замараат со туѓите животи наместо со својотне
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2010 во 23:10
Не се замарам ни јас премногу, но кога некој веќе ги преминува границите, ќе го јаде и тоа како. Најпрвин еднаш, двапати, со добро ќе разговарам, а после ако треба и рачно ќе и објаснам.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 00:26
Ма нека озборуваат и зборат  само нека име не ти  забораватголема%20насмевка
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.