IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Што е она најлудо што сте го направиле?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што е она најлудо што сте го направиле?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
Автор
Порака
cuculiga Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cuculiga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2008 во 13:49
se omaziv na 20 godini,,,,,ej bas luda
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 19:08
Go vozev drugarmi od sredno vodno do dole na krov,
svrtiv dva kruga okolu plostad taka da site 4 gumi dimea,
spiev so zenamu na sefot itd
Кон врв
maki_seker4e Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maki_seker4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2009 во 23:42
eden den go vidov deckoto so i se svigase na drugarkami...toj odese so drugari te u skolo...i ja taka podobro da go vidam...mu iskociv od kaj eden kosh i n go isplasiv...potoa pochnav da begam od sram...samo od sebe mi dojde taka da skoknam i da go isplasham... se nadevam deka ne se sekava na toaa
I love saying yes...and doing the opposite. a friend is alweys there when you need them.NOT ME!
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2009 во 01:21
ЛЕЛЕ ШТО ПРВО ДА ПИШАМ???

ОДАМНА БЕА ЛУДОСТИТЕ, ОДАААМНАААА....


ЕВЕ МИ ТЕКНА НА ЕДНА ЛУДА РАБОТА ЗА КОГО КАКО.

У СТРУГА НА ОДМОР У 25-ТИ МАЈ, ДЕЦА ТИНЕЈЏЕРИ...
ЈАС И ЕДНА ДРУГАРКА (ПО КАРАКТЕР СЕ СПРИЈАТЕЛИВМЕ ЗА 2 ДЕНА ТАМУ)
ЕДНА ВЕЧЕР СЕ ДОГОВОРИВМЕ НЕМА СПИЕЊЕ...
СИТЕ 12 ДЕВОЈЧИЊА ЗАСПАА, А НИЕ КАЛАДОНТИТЕ И КРЕОНИТЕ У РАЦЕ
И НА РАБОТА...
СИ ГИ ПОКАЖАВМЕ СЛИКАРСКИТЕ СПОСОБНОСТИ НА НИВНИТЕ ЛИЦА...
ПОКРАЈ МАЧКАЊЕ БЕЗВЕЗЕ ИМАШЕ И НАВИСТИНА ЦРТЕЖИ ПО ОБРАЗИТЕ И ЧЕЛАТА..
СОНЦА, СРЦИЊА, МАШКИ ПОЛОВИ ОРГАНИ...


САБАЈЛЕ ЛУДНИЦА...

ОТКРИЈА ДЕКА САМО НИЕ БЕВМЕ `ЧИСТИ` ПО ЛИЦАТА

И НЕ СЕ ОТКАЖАВМЕ УТРЕ ПАК ... ...
АМА СИ СТАВИВМЕ ПО НЕКОЈА ЦРТИЧКА ИЛИ КРУГЧЕ И НА НАС ДЕМЕК НЕ СМЕ НИЕ
АМА ЏАБЕ, ДРУГ ТОА НЕ МОЖЕШЕ ДА ГО СТОРИ ...
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2009 во 12:30
mislam deka nema neshto posebno shto bi izdvooila,ama mislam deka doprva idat moite ludosti na red
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu
Кон врв
Sho-Sana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2944
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sho-Sana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2009 во 12:39
Секој ден, во секој поглед, се’ повеќе напредувам!голема%20насмевка
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe
Кон врв
karamandi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1496
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај karamandi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2009 во 14:17
ccc najludo ako pocnam da nabrojuvam ke nema kraj
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2009 во 18:46
...ех...да беше едно....ох
Кон врв
-B-lue E-yes- Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 111
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај -B-lue E-yes- Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2009 во 19:57
не е лудо...али само на тоа ми текна...а и мноооогу се засрамив...
Беше убава летна вечер...Лето 2008...Некаде околу 20 часот...Немаше што да правиме и ајде ќе идеме по дуќани и ќе се зезаме...а баш во маалското дуќанче имаше вработено една нова и млада продавачка...мислам дека и беше 3 ден на работа...и ајде ќе ја зезаме..ја силна матна им велам на другите ај јас ќе го пробијам ледот...И влегувам во продавница..и велам: Имате ли вчерашен леб? а таа ми вели: Имаме...и ја и дофрлувам: Па зошто не го фрлите?
Лелеее мислам дека продавачката се закопа в земја али после не знам кој повеќе се закопа: јас или она! ми вели: Ти знаеш ли која сум? Ќерката на тетка Соња, Ирена! Имаш ли поим дека сме 2ри братучедки? И ти со мене мајтап ќе си играш? Срамота, толкава девојка си станала, не ти личи на годините! Засрами се! Во тој момент сто пати го замолив Бог да пропаднам в земја...безброј пати и се извинив...и од тогаш уште не купувам од тој дуќан кога е она на смена...
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2009 во 09:35
nemozam da izdvojam edna, gi ima mnogu, ama ne se za kazuvanje...nema da mi veruvate...   
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2009 во 10:07
........не%20кажувај%20никому.........плазењегазење%20од%20смеење
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 18:51
Najludo ... ... sto sum otisol na chat
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2009 во 00:55
смеење


Изменето од Lithium - 20.Јули.2009 во 22:25
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 17:50
pa za sega toa sto se prijaviv
za zivot na zemjava
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.