IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Опиши се!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Опиши се!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 29>
Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 06:26
...just a simple man, living normal life...

...i love my friends, my job and most of all, my family...nisho posebno nesum...fala mu na boga za toa, vo zivo sum mnogu priroden ednostaven i fin choek, imam mnogu poznanici i drugari i prijateli...среќа
Кон врв
Мишичасти Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 01.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мишичасти Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 13:09
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...just a simple man, living normal life......i love my friends, my job and most of all, my family...nisho posebno nesum...fala mu na boga za toa, vo zivo sum mnogu priroden ednostaven i fin choek, imam mnogu poznanici i drugari i prijateli...среќа


Па искрено не ни делувш нешо посебно...ЛОЛ

Јас... 190 висок, набилдан, чоколадо тен, зелени очи, алат 23+, паметен интелегентен, баба имам шо мочат бензин па имам бензиска така немам потренба да работам нишо...Слободен сум така да нимфоманки, фљами кофи и педери навалете.////
Im your man... One call - thats all...
Аман те бе.. како ја отворивте темава???
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 13:19
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...just a simple man, living normal life...

...i love my friends, my job and most of all, my family...nisho posebno nesum...fala mu na boga za toa, vo zivo sum mnogu priroden ednostaven i fin choek, imam mnogu poznanici i drugari i prijateli...среќа
заборави да додадеш нешто...дека си ми најтоп виртуелен френд и морам да кажам дека навистина е супер големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 14:03
Originally posted by Мишичасти Мишичасти напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...just a simple man, living normal life......i love my friends, my job and most of all, my family...nisho posebno nesum...fala mu na boga za toa, vo zivo sum mnogu priroden ednostaven i fin choek, imam mnogu poznanici i drugari i prijateli...среќа


Па искрено не ни делувш нешо посебно...ЛОЛ

Јас... 190 висок, набилдан, чоколадо тен, зелени очи, алат 23+, паметен интелегентен, баба имам шо мочат бензин па имам бензиска така немам потренба да работам нишо...Слободен сум така да нимфоманки, фљами кофи и педери навалете.////
Im your man... One call - thats all...
Аман те бе.. како ја отворивте темава???
   hahahah,...zaboravi da spomnesh,.....uvek u forma,...смеење
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 14:17
jas sum za nikade ( komplet )тага


Изменето од anakin - 08.Јуни.2008 во 14:19
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 14:26
CERNOBIL тага
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 14:28
no toa mi e od KEROZINOT so go pijam голема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 14:30
Originally posted by Мишичасти Мишичасти напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...just a simple man, living normal life......i love my friends, my job and most of all, my family...nisho posebno nesum...fala mu na boga za toa, vo zivo sum mnogu priroden ednostaven i fin choek, imam mnogu poznanici i drugari i prijateli...среќа


Па искрено не ни делувш нешо посебно...ЛОЛ

Јас... 190 висок, набилдан, чоколадо тен, зелени очи, алат 23+, паметен интелегентен, баба имам шо мочат бензин па имам бензиска така немам потренба да работам нишо...Слободен сум така да нимфоманки, фљами кофи и педери навалете.////
Im your man... One call - thats all...
Аман те бе.. како ја отворивте темава???
 
 
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
 
Misic, ostaj go covekot, ne znaes deka za dvoboj se sprema???..намигнување
Tuku... baba ti slobodna e???  
 Poznavam eden dedo nafta so pie...
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 14:47
a jas pak rabotam vo gradska rasveta
kako neonka
od radijacijata
Кон врв
hanna4ever Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hanna4ever Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2008 во 02:54
nepredvidliva
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2008 во 14:08
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2008 во 17:01
Hiperekstenzibilna
Haoticna
Hedonist
Hiv-negativ
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2008 во 17:03
Originally posted by seka seka напиша:

hmmmm teska kategorija kolku visoka tolku i siroka
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2008 во 09:04
tazna...mnogu tazna
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.