IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Kолку сте задоволни од вашиот физички изглед?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Kолку сте задоволни од вашиот физички изглед?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
Прашање: од 1 do 5 !
Одговор Гласови Статистика
5 [7,14%]
1 [1,43%]
7 [10,00%]
23 [32,86%]
34 [48,57%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
sunshine_baby Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 256
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sunshine_baby Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2009 во 22:41
Онака,тамам...не нешто особено,ама по навика сум задоволна
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2009 во 12:53
Не сум, зашто сум изгледала многу подобро и поубаво. И тогаш си наоѓав маани.
Само толку некако не ми е гајле повеќе и не ми се замара, знам дека не сум ружна и дека знам топ да се средам кога треба.задоволство
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2009 во 19:46
Задолволна сум си,со исклучок на 2-3 ситници кои на периоди ме нервираат.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2009 во 19:51
Odma mi se kacuva ko cigance na cresa
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2009 во 14:56
zadovolna ...
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 101129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2009 во 15:10
Super zadovolna
navistina..
samo malku da si go zategnam stomacevo
i kje bidam topголема%20насмевкатрепкање
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2009 во 02:08
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Super zadovolna
navistina..
samo malku da si go zategnam stomacevo
i kje bidam topголема%20насмевкатрепкање


АААА...дебела си....хихихихихихихихи
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2009 во 12:40
Se poglednav sebesi vo ogledalo vo petokot-bev zadovolna!
Se poglednav vchera popladne-ne si se bendisav!
Denes-nemam namera da se poglednam vo ogledalo!!!
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2009 во 12:53
Ја ко ке се видам во огледало ми иде да си го опашам самиот голема%20насмевка
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2009 во 13:05
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Ја ко ке се видам во огледало ми иде да си го опашам самиот голема%20насмевка


bounti_samobendisan_hunter.....газење%20од%20смеење

Se shalam,bash mi se svigja tvojata samodoverbaголемо%20гушкање
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2009 во 13:11
Originally posted by renatax renatax напиша:

Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Ја ко ке се видам во огледало ми иде да си го опашам самиот голема%20насмевка


bounti_samobendisan_hunter.....газење%20од%20смеење

Se shalam,bash mi se svigja tvojata samodoverbaголемо%20гушкање


Озбилно, во недела ги тргаат огледалата од дома...оти тогаш сум најубав и може некоја беља да напрам газење%20од%20смеење
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2009 во 13:17
I moite go trgnaa denes ogledaloto,pukna od mojata ubavinaголема%20насмевка
A moive sueverni,demek noselo nesrekja  skrsheno ogledalo 7 godini.

Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2009 во 13:20
Originally posted by renatax renatax напиша:

I moite go trgnaa denes ogledaloto,pukna od mojata ubavinaголема%20насмевка
A moive sueverni,demek noselo nesrekja  skrsheno ogledalo 7 godini.



Како не...те лажат тебе...сигурно се имаат оддадено од пари за огледала голема%20насмевка
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2009 во 13:42
кога се земат во предвид повеќе фактори...задоволна сумголема%20насмевка
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.