IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Саем на книгата
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Саем на книгата

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
Автор
Порака
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6767
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2019 во 14:24
Почнува саем на книга, веќе поебав многу пари за книги, а сега го видов каталогот на Антолог и сакам да ја купам барем Bird Box.. и можда Смртоносна терапија...  и што се не. Damn. 
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6767
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2019 во 01:05
Направив список што книги ќе купам од саем годинава:

Проблемот Спиноза - Ирвин Јалом
Сидарта, Среќен е тој што умее да сака и Мојата вера - Херман Хесе
Волја за моќ, Отаде доброто и злото и Самракот на идолите - Фридрих Ниче
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6767
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2019 во 23:02
Купив:
Проблемот Спиноза - Ирвин Д. Јалом
Момчето во пижами на риги - Бон Џојн
Егото и ид - Сигмунд Фројд
Уметноста на слободното време - Херман Хесе
Сидарта - Херман Хесе
Самракот на идолите - Фридрих Ниче
Учење за карактерот - Алфред Адлер
За нервозниот карактер - Алфред Адлер

Заклучок: претерав месецов со книги голема насмевка
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.