IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Вероисповед
  Активни теми Активни теми RSS - Светските Лидери со Знакот на Ѓаволот
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Светските Лидери со Знакот на Ѓаволот

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
muhadzir Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 740
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај muhadzir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 23:52
A zarem nekogas znaelлутина

A be da ne znaete toj Evreinot premierot bivsi kaj e , sto se slucilo so nego............ mu go zaboraviv imeto, eden debel od dvaj se krecese!

E nego Bush trebese voda da mu nosi, on bese epten faten vo oro so satanata.лутина
ISLAM VJERA ISTINE
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:05
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Околу сликите на кои Буш се поздравува со знакот на “телето“-тоа воопшто не е монтажа. Зарем не сте го виделе како го прави тој знак и во живо, т.е. на ТВ, при некое обраќање? Што е тука чудно?
Самите негови (не)дела одат во прилог на тој негов поздрав, тоа не е ништо ново. Воопшто не ми се сомнителни тие фотографии. Загледајте го добро на ТВ и ќе се уверите (ај сеа поплава критики до менеголема%20насмевка
)
 
 
 
Тој Ѓоре Грмушков е толку неписмен шо ако го прашаат што значи тоа шо го прави со раката нема да знае баш да објасни .  Видел на некој ТВ канал како млади луѓе нешто покажуваат со рака и колку да биде во тренд , не за друго .
 
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
Nikki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 259
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:06
Ne mi e jasno sto e so kulite sto padnaa
Dialektika ** na A1 ima jasni pretpostavki i dokazi deka nemalo napad od Alkaeda
No Bus i Negovite gi srusile so bombi vo podrumite
Toe e epten Golemo Zlo, da ubivas Luge
Sam da si gi ubivas tvoite luge
Ja nikogas ne veruvav deka Alkaeda gi butna zgradite
Mozese USA i druga laga da napravi za da napadne na Avganistan i Irak i Iran, bez da rusi golemi kuli vo New York
Toa so kulite mi e nesto epten zamrseno

Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:09
Па доликува ли на еден светски лидер да прави таков гест за да биде во тренд? Дури и да е така, само ја покажува својата неинтелигенција.
Освен тоа, некаде веќе сме зборувале за неговото членство во “Skulls and Bones" така да гестов дури и му прилега.
Зар неговите недела не ви сведочат за тоа?
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
muhadzir Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 740
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај muhadzir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:19
Originally posted by Nikki Nikki напиша:

Ne mi e jasno sto e so kulite sto padnaa
Dialektika ** na A1 ima jasni pretpostavki i dokazi deka nemalo napad od Alkaeda
No Bus i Negovite gi srusile so bombi vo podrumite
Toe e epten Golemo Zlo, da ubivas Luge
Sam da si gi ubivas tvoite luge
Ja nikogas ne veruvav deka Alkaeda gi butna zgradite
Mozese USA i druga laga da napravi za da napadne na Avganistan i Irak i Iran, bez da rusi golemi kuli vo New York
Toa so kulite mi e nesto epten zamrseno




 Bush bi gi ubil i negovite cerki za pari........... A be proklet covek e on, neka idi u nepovrat.лутина


Изменето од muhadzir - 03.Април.2008 во 00:21
ISLAM VJERA ISTINE
Кон врв
Padisah Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2007
Локација: Turkey
Статус: Офлајн
Поени: 393
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Padisah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:25
ne zanam dali znaet za ovaa
 deka napadite na kulite
gi izmislile odnosno napravile samite zamislite ubivaat svoi nevini luge zosto
za da imaaat (pasos) dozvola za da vo svetot  kade sakat vo bilo koja drazava  da vleguvaat okupirat .....i da nosat sekakvi bogatsva za svojata drzava ili toa e nacin za da se bogati nivnata zemja (posledniot primer irak za nafta)
za avionite e konstatirano deka se raketi a potoa so vnatresno  postaveni bombi  kulite bile unisteni
 


Изменето од Padisah - 03.Април.2008 во 01:04
Sultan Ulü-l Ebsar
T.Han B.Osman bin lahavle
Daimi Muzaffer
Dünya Fatihi Haşmetli ve Ulu Sultan
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:33
Ова за кулите ви е убаво објаснето во документарецот 9/11. Вреди да го погледате. Многу докази за тоа како кулите се претходно минирани, потоа т.н. “ефект на палачинка“ кој настанува при рушењето и кој се случува само при планирана експолозија, потоа “непостоечките“ патници од летот, па имате за последователниот напад врз Ирак....се така убаво спакувано.
Го имам ЦД-то некаде...но лесно се доаѓа до него, во секоја цедетека.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
muhadzir Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 740
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај muhadzir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:34
Bratce toa e javna tajna.............. ama koj im moze nesto, takov im e celokupniot upravuvacki aparat, ne e samo ne-delo na Bush, mnogu se takvi.......  Se dodeka se pod kontrola na prokletine cionisti, od Amerika sekakvi ne-dela se ocekuva da pravi.
ISLAM VJERA ISTINE
Кон врв
muhadzir Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 740
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај muhadzir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:35
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Ова за кулите ви е убаво објаснето во документарецот 9/11. Вреди да го погледате. Многу докази за тоа како кулите се претходно минирани, потоа т.н. “ефект на палачинка“ кој настанува при рушењето и кој се случува само при планирана експолозија, потоа “непостоечките“ патници од летот, па имате за последователниот напад врз Ирак....се така убаво спакувано.
Го имам ЦД-то некаде...но лесно се доаѓа до него, во секоја цедетека.



Steta sto jas go nemam......a i nemozam da go nabavam, ne sum momentalno u Makedonijaтага
ISLAM VJERA ISTINE
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:35
Епа искрено, затоа и ми е мило што не не примија во НАТО. Грција несакајќи ни направи голема услугаголема%20насмевка
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:36
Originally posted by muhadzir muhadzir напиша:

Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Ова за кулите ви е убаво објаснето во документарецот 9/11. Вреди да го погледате. Многу докази за тоа како кулите се претходно минирани, потоа т.н. “ефект на палачинка“ кој настанува при рушењето и кој се случува само при планирана експолозија, потоа “непостоечките“ патници од летот, па имате за последователниот напад врз Ирак....се така убаво спакувано.
Го имам ЦД-то некаде...но лесно се доаѓа до него, во секоја цедетека.



Steta sto jas go nemam......a i nemozam da go nabavam, ne sum momentalno u Makedonijaтага


Ќе се обидеме некакозбунетост
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
muhadzir Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 740
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај muhadzir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:40
Nemoze na Internet da se najde?  Nekoj link da imas okolu toa?
ISLAM VJERA ISTINE
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:42
Уф...ич не ме бидува за тоатага. Не немам линк, имам ЦД а незнам начин како тоа да се постави или испрати  како фајлцрвенеење 
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
muhadzir Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 740
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај muhadzir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:46
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Уф...ич не ме бидува за тоатага. Не немам линк, имам ЦД а незнам начин како тоа да се постави или испрати  како фајлцрвенеење 


Nema veze....... jas sum berbat za taa rabota.црвенеење   Pod koe ime rece da se bara CD, i sigurna si deka go ima nasekade vo Makedonija po trafikite??
ISLAM VJERA ISTINE
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.