IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што сакаат машките кај девојките?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сакаат машките кај девојките?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 17>
Автор
Порака
annika Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај annika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 11:38
a ovie maskive sigurni se deka sakat pametna ???poso.......

Изменето од annika - 02.Април.2008 во 11:39
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 11:39
ubavi dlanki,kafeni krupni oci, nasmevka,eleganicja....toa jas sakam ;)
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 12:05
Mini suknjica i vednas mi doaga misla da go piknam nosot megu catalcinjata lizi, lizi, lizi...a ?...dobro de malku zabegav...sreka sto pocnaa da se butaat u farmerki inaku do sega ke me zatvorea 
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 13:45
I oni sami ne znaatтрепкање
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
zlatno srcence5 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 30.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatno srcence5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 19:27
Pa sakaat da izgleda top,da bide mn ubava,dolgi noze,golemi gradi i kaj nea se da bide naj naj naj...
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 23:11
Originally posted by zlatno srcence5 zlatno srcence5 напиша:

Pa sakaat da izgleda top,da bide mn ubava,dolgi noze,golemi gradi i kaj nea se da bide naj naj naj...



hahahaha sho e ova sho go opisha? barbika???

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 23:44
Originally posted by zlatno srcence5 zlatno srcence5 напиша:

Pa sakaat da izgleda top,da bide mn ubava,dolgi noze,golemi gradi i kaj nea se da bide naj naj naj...


taka nekako

Кон врв
forester 0111 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај forester 0111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 12:30
cokoladna .................................................................................mislam deka ja pronajdov   ........................   dora bakojani ..............karla del ponte .....................

dolgi kosi kratok um


     harizmaticna , topla vo dusa , meka na zbor , mila za srce  , potcineta na sekoj plan , idealna  , 
ANASTASOSKI
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 17:33
Епа жените се корисни, на пр.

смеењенамигнување


Изменето од Drlja - 04.Април.2008 во 14:02
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 19:11
мене како што ми имаат кажано многу машки,... во онака муабет.... трепкање е дека машките всушност сакаат покрај тоа девојката да биде убава,... да има нешто и одвнатре,... да биде паметна,.... да знае да се шегува,... со неа да не ти биде досадно и сл... голема%20насмевка

а изгледот,... па нормално никој нема да сака некоја запуштена која во живот не фанала млеко за чистење лице,... или која косата не ја мие по 5дена,..... значи сепак девојката да изгледа средена трепкање

а мојов принц,... ми го негираше тоа дека машките сакале провокативно облечени девојки,... ми рече,... да сакаме,... ама само за забава,.... голема%20насмевка
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 19:37
Tvojov princ lazliv da ne eсмеење oti mojov sprotivno vika a bogami ne mu e zabavno so mene koga go karamгазење%20од%20смеење
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 19:40
епа тоа не знам,.... трепкање мене така ми кажа,... и секогаш ја кара сестра му ако ја види разголена голема%20насмевка мислам дека секое машко сака различни работи,... намигнување треба само да се погодиш со некој голема%20насмевка
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 19:49
se soglasuvam so biserna,ima maski,koi sto ne sakaat takvi razgoleni devojki(rastureni)i da gi sakaat gi sakaat samo za edna ve4er da se razbereme,a takvite popristojnite si gi 4uvaat karj sebe hahahah
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 00:30
Originally posted by apce apce напиша:

e nema i jare i pareплазење


е зш да нема
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.