IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Што сонувавте денес?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сонувавте денес?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3031323334 55>
Автор
Порака
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 11:51
Нема да ти се скрши телефонот во поскоро време! И пази се од особата што ти го скршила...
Не бе се шалам... не се умарај со такви глупости. Ништо не значи.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2010 во 10:27
mnogu realen son... nesakam ni da go pisam тага
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 08:17
sum kupila kuka vo park (sred zeleniloto)... na edno nivo.. ubavka.. delumno namestena.. pa sum se doseluvala.. i na kraj svativ deka jas vsusnost nema da mozam da ziveam tamu.. posto e pusto i vo zima ke bide katastrofa..тага
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 12:58
Го сонував бившиот (ако може така да се нарече) како си ја скратил косата.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2010 во 08:05
se dogovarav za vikend..petok na rodenden, sabota vo bugarija, nedela vo grcka..pa spremanje dokumenti.. pienje kafe... poklon od tugina плазењеплазење
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
BiBi_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 27.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3175
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiBi_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2010 во 11:15
сме се преселиле во нова куќа... не голема,ама поприлично пространа...
собите беа сите големи, средени цакум-пакум... широк двор,голема тераса и перничиња... низ целиот сон доминираа перничињата... ги имаше десетици...убави,шарени, наместени уредно низ собите

куќата во сонот некако и можам да си ја објаснам...преголемата желба токму за таква куќа најверојатно потсвесно се проектирала во сонот...
ама перничињата?збунетост

NO MATTER WHAT WILL HAPPEN I WILL ALWAYS SMILE!
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2010 во 11:37
перничињата значи дека не си се наспала доволно...газење%20од%20смеење
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2010 во 10:14
бев на погреб, како помошник на свештеното лице...и цело време избегнував да го видам починатиот
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2010 во 10:40
Лелее...јас што сонувавзагриженост

Сме се собрале сите од форум...и јас, сања, анита, омар и my сме биле некаде посебно на страна...(ама лицата не ги гледам...само гласови)...и сите почнуваат да викаат еве ги админитееее,,,и од некоја страна се појавуваат Анастеа, фикс, Перун, мами и марија магдалена...и почнаа по нас да викаат...различни гладови..ништо не се разбира...и туку Перун од некаде свика...Прекинете веќе, јас сум Перун..сите мене ќе ме слушате...глас да не ви слушнам на вас...и како скокнав од кревет...лелееегрицкање%20ноктигрицкање%20нокти....срцето мислев ќе ми излетатага

....барем да им ги видев лицата...а не само темница..и гласовитага
...сонов сигурно се должи на вчерашниот муабет со еден форумџија...
грицкање%20ноктигрицкање%20ноктигрицкање%20ноктигрицкање%20нокти

Изменето од ФорумскаБаба - 06.Јули.2010 во 10:41
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2010 во 10:43
Originally posted by ФорумскаБаба ФорумскаБаба напиша:

Лелее...јас што сонувавзагриженост

Сме се собрале сите од форум...и јас, сања, анита, омар и my сме биле некаде посебно на страна...(ама лицата не ги гледам...само гласови)...и сите почнуваат да викаат еве ги админитееее,,,и од некоја страна се појавуваат Анастеа, фикс, Перун, мами и марија магдалена...и почнаа по нас да викаат...различни гладови..ништо не се разбира...и туку Перун од некаде свика...Прекинете веќе, јас сум Перун..сите мене ќе ме слушате...глас да не ви слушнам на вас...и како скокнав од кревет...лелееегрицкање%20ноктигрицкање%20нокти....срцето мислев ќе ми излетатага

....барем да им ги видев лицата...а не само темница..и гласовитага
...сонов сигурно се должи на вчерашниот муабет со еден форумџија...
грицкање%20ноктигрицкање%20ноктигрицкање%20ноктигрицкање%20нокти
 
 
ahahahahahahahahahahahahaголема%20насмевка
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2010 во 12:05
ХАХАХАХААХАХАХАХ...газење%20од%20смеење

Се прашувам како би изгледало ‘Банирање‘ во тој твој сон....газење%20од%20смеење
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2010 во 13:28
мор бабе ти од форумов кошмари имаш
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2010 во 13:51

абе на кратко е раскажано....сакам да можем лицата да им ги видам .....
и да разберев во тоа викање....кој кажа еве ја марија магдалена, еве ја анастеа..... се преплашив.. најсериозно
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2010 во 15:00
Originally posted by ФорумскаБаба ФорумскаБаба напиша:

Лелее...јас што сонувавзагриженост

Сме се собрале сите од форум...и јас, сања, анита, омар и my сме биле некаде посебно на страна...(ама лицата не ги гледам...само гласови)...и сите почнуваат да викаат еве ги админитееее,,,и од некоја страна се појавуваат Анастеа, фикс, Перун, мами и марија магдалена...и почнаа по нас да викаат...различни гладови..ништо не се разбира...и туку Перун од некаде свика...Прекинете веќе, јас сум Перун..сите мене ќе ме слушате...глас да не ви слушнам на вас...и како скокнав од кревет...лелееегрицкање%20ноктигрицкање%20нокти....срцето мислев ќе ми излетатага

....барем да им ги видев лицата...а не само темница..и гласовитага
...сонов сигурно се должи на вчерашниот муабет со еден форумџија...
грицкање%20ноктигрицкање%20ноктигрицкање%20ноктигрицкање%20нокти

газење%20од%20смеењеАман фб мислиш ќе ти беше поарно ако си  им видела лицата.
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3031323334 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.