IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Што сонувавте денес?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сонувавте денес?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 55>
Автор
Порака
IdiBegaj Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IdiBegaj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 16:30
Zivi bili pa videli,.......
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 17:26
zeni, zeni, mnogu zeni , sado mazo
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 18:08
очекувам нешто да ми стигне
па баш тоа го сонував
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2009 во 19:15
леле,... одамна немав сонувано... обично кога немам обврски сонувам...... голема%20насмевка па така.... баш пред некој ден.... сонував како е сабота... и го почнувам денот од сабајлето..... да биде поинтересно, сонот го сонувам како низа на настани кои ми се случуваат преку целиот ден.... прво поплава,.... па пожар,... па киднапери... и на крај маскембал...... смеење колку се изнасмеав кога се разбудив и се сетив што сонував среќа
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2009 во 19:25
ahahahah mnogu cesto sonuvam kosmari sto e i pricinata da sakam da spijam pomalku... snosti? hmmmm povtorno sonuvav kosmar... bese maturska na nekoj moj drugar a jas ne sum bil soodvetno oblecen pa sum im rekol na drugarite dojdete do kaj mene da se presoblecam.... i potot bil mnoogu dolg pa sum im rekol ajde da skratime... skrativme niz suma... po nekoj kozji pat nacekuvame ednen covek koj ni veli nemojte da odite po ovaj pat ke ve otepaat... vcera najdoa tela od mladi lugje ko vas... ne go poslusavme i prodolzivme... i sonot kako da se zabrza... samo vidovme mnooogu tela od lugje sto gi poznavam.... uffff stanav ispoten i poveke ne mozev da zaspijam...
Кон врв
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2009 во 21:01
Mnogu dolg smok i bas mi bese ubav.......sakav uste da sonuvam ...se dodeka ne pojavi eden Smok na sonot......sto li ke znaci ova??????
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....
Кон врв
ludegodine Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ludegodine Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2009 во 23:52
jas sonuvav deka sum trudna a ima 16 god. ne ni pomisluvam
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2009 во 00:50
Originally posted by ludegodine ludegodine напиша:

jas sonuvav deka sum trudna a ima 16 god. ne ni pomisluvam

единствен сон што ми се повторувал е да се сонувам трудна
значи исполнивање на некоја желбаЈас сонував како сум ја чекала другарка ми од одмор
Кон врв
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2009 во 19:39
Originally posted by ludegodine ludegodine напиша:

jas sonuvav deka sum trudna a ima 16 god. ne ni pomisluvam
ovoj son pocesto site go sonuvame ,mislam deka e tezhina ....
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2009 во 23:25
kako padnav histologija
Кон врв
mina_d Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 346
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mina_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 11:55
храна...и гладна се разбудив
Сите луѓе знаат да сакат, тоа е вродено. Некои го прават природно, но повеќето треба одново да го научат!
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 16:41
Sonuvav mnogu raboti........faktot sto ne go prekinav sonot
prirodno se razbudiv , veke ne se sekjavav sto sum sonuvala
znaci se spraviv so uspeh .......
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 18:55
Пак се сонував трудна....аман веќе од сонов
а сонував и стара љубов
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2009 во 09:35
 Ne mi teknuvaизненадувањеизненадување

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.