IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Што мислите за Кака?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што мислите за Кака?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
GavolRulz Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GavolRulz Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 12:06
gfdgegregr

Изменето од GavolRulz - 31.Март.2013 во 19:45
Кон врв
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2008 во 12:10
Originally posted by GavolRulz GavolRulz напиша:

Ебете му матер бе, племе мрснО!
Роналдо д бест


Хахаха со рече сега...уби си се
Кон врв
dart Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 39
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dart Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2008 во 12:43
jas mislam deka kaka treba da odi vo mancester junajted
Кон врв
rashela Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rashela Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2008 во 12:51
neka si sedi vo milan super si eголема%20насмевка
OPUSHTI SE I UZIVAJ
Кон врв
samir_sneijder Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мадридиста

Регистриран: 24.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 155
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samir_sneijder Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2008 во 18:56
Originally posted by BlackDevil BlackDevil напиша:

Кака има потпишано "доживотен" dogovor so Milan не оди никаде


Добро бе нека не оди нигде........
И плус да не се изгореа тимовиве за него ?
плус не е најдобар играч на светов има и подобри ии мн. подобри   

Изменето од samir_sneijder - 30.Јули.2008 во 18:57
OooOooOoOOooПразно..ОооОоОоОоООоО
Кон врв
dart Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 39
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dart Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 09:42
ne ronaldinho dojde vo milan kaka neka odi
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 09:43
Zver
za mene megu prvite 3 igraci vo momentov....
Kaka,Gerrard i k.Ronaldo
Кон врв
LSFC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1004
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LSFC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2009 во 13:50
Mislim ke e eden prekrasen futbaler
Кон врв
Vercingetorix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 421
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vercingetorix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2009 во 16:26
Многу кака...
Кон врв
bushido12 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bushido12 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2009 во 18:11
Da bega od Milan da se bori za pogolem transfer

Изменето од bushido12 - 02.Август.2009 во 18:11
Кон врв
Reina Gitana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Reina Gitana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2010 во 22:46
Дефинитивно најдобар.Според мене секогаш ќе се памети неговото име.Легенда во фудбалот.Макар да оваа сезона му беше макотрпна,стојам на нозе со верба дека уште сега на Мундијалот ќе блесне,и ќе го видам оној Кака',кој сам знае да претрча терен.,и сам да даде гол.Непотребни се шпекулации од типот дека ќе оди во Челзи,и што др.ти знам.Негов тим е Милан,иако навивам за Реал Мадрид а тој ми е омилен играч.Изгледа се уште не ги прежали росонерите.Ко оваа сезона повеќе да беше полна со писхички проблеми,отколу физички :):)Се гледа од Месечината дека во срце му е Милан,ама верувам дека ќе стане нова легенда во Реал Мадрид од следната сезона:):)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.