IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Предлози за типување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Предлози за типување

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 89>
Автор
Порака
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Предлози за типување
    Испратена: 19.Февруари.2008 во 20:38
Ме интересира што мислите за типувањево? Ќе влези или не? голема%20насмевкаголема%20насмевка
Почетник сум па сакам да знам дали ме бидува или не среќа

Bayern München -  Aberdeen      (1)
Lyon - Manchester Utd.               (2)
Celtic - Barcelona                        (2)
Arsenal - Milan                            (2)Изменето од luckyboy - 19.Февруари.2008 во 20:46
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 21:51
Originally posted by luckyboy luckyboy напиша:

Ме интересира што мислите за типувањево? Ќе влези или не? голема%20насмевкаголема%20насмевка
Почетник сум па сакам да знам дали ме бидува или не среќа

Bayern München -  Aberdeen      (1)
Lyon - Manchester Utd.               (2)
Celtic - Barcelona                        (2)
Arsenal - Milan                            (2)

според мене е топ!мада послендите ми вртат памет
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 22:08
Originally posted by luckyboy luckyboy напиша:


Ме интересира што мислите за типувањево? Ќе влези или не? голема%20насмевкаголема%20насмевкаПочетник сум па сакам да знам дали ме бидува или не среќаBayern München -  Aberdeen      (1)Lyon - Manchester Utd.               (2)Celtic - Barcelona                        (2)Arsenal - Milan                            (2)
pa......samo smeni ja Arsenal -1 i dobitna e kombinacijava  

Изменето од BlackDevil - 07.Март.2010 во 23:41
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 22:12
и јас мислам така 80% ке да се арсенал намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 22:24
epa ko taka na edno ce pisam vaka na drugo arsenal 1 i ce bidi neso si vikamголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка ne igram nikos ama sea mi treba parina za vpetok pa mora da se snabdam голема%20насмевкаголема%20насмевка mora da se cesti i pijaсреќа
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 23:55
jas tipuvavav vecerva na Arsenal i Lyon

Кон врв
BUGS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Февруари.2008
Локација: India
Статус: Офлајн
Поени: 268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BUGS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 23:58
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

jas tipuvavav vecerva na Arsenal i Lyon

Op izgubeno livce.Nisto od zlatnata ripka.
Кон врв
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 00:10
abe bez dusa igraa be so e ova lele лутина na drugarmi milan mu lapna 1000 denari na singal
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 00:34
Originally posted by BUGS BUGS напиша:

Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

jas tipuvavav vecerva na Arsenal i Lyon

Op izgubeno livce.Nisto od zlatnata ripka.

prijatele kako izlegoa vecerva site utakmici od Liga na Sampionite?
Кон врв
BUGS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Февруари.2008
Локација: India
Статус: Офлајн
Поени: 268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BUGS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 00:39
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:


Originally posted by BUGS BUGS напиша:

Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

jas tipuvavav vecerva na Arsenal i Lyon

Op izgubeno livce.Nisto od zlatnata ripka.
prijatele kako izlegoa vecerva site utakmici od Liga na Sampionite?

Loso brat Arsenal 0:0 a lion,dur gledav tepase.Dobi ili da ja vikame ripkava.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 14:30
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:


Originally posted by BUGS BUGS напиша:

Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

jas tipuvavav vecerva na Arsenal i Lyon

Op izgubeno livce.Nisto od zlatnata ripka.
prijatele kako izlegoa vecerva site utakmici od Liga na Sampionite?

Arsenal - Milan 0:0
Lyon - Mancester 1:1
Fenerbahce - sevilla 3:2
seltic - FC Barca 2:3
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 18:36
Originally posted by ferdinand ferdinand напиша:

shto kazhuvat ovie navivaci na millan koi vcer igra katastrofalno
a kako ocekuvavte da igra milan so takov razmrdan sostav?pato maksimalno se stedese,pa deteto do vcera bese povredeno!!!a i arsenal ne e slaba ekipa, da mozat tuku taka da igraat!!
so ogled na momentalnata sostojba na cel tim,jas sum prezadovolna od igrata na milan!!ne odea strikno kon pobeda,igraa pozatvoreno i se branea, a kako sto vidovte i odbranata i golmanot na milan funkcioniraa besprekorno i se zasluzni za ovoj povolen rezultat,koga veke doma go igrame revansot!!ne plukajte po momcite,odlicni bea..
 
btw,jas ja igrav od 0-2 gola,a na drugo livce X2среќа


Изменето од blackeye - 21.Февруари.2008 во 18:37
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 17:54
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by ferdinand ferdinand напиша:

shto kazhuvat ovie navivaci na millan koi vcer igra katastrofalno

a kako ocekuvavte da igra milan so takov razmrdan sostav?pato maksimalno se stedese,pa deteto do vcera bese povredeno!!!a i arsenal ne e slaba ekipa, da mozat tuku taka da igraat!!

so ogled na momentalnata sostojba na cel tim,jas sum prezadovolna od igrata na milan!!ne odea strikno kon pobeda,igraa pozatvoreno i se branea, a kako sto vidovte i odbranata i golmanot na milan funkcioniraa besprekorno i se zasluzni za ovoj povolen rezultat,koga veke doma go igrame revansot!!ne plukajte po momcite,odlicni bea..

 

btw,jas ja igrav od 0-2 gola,a na drugo livce X2среќа
hmmmmmmm....kaj mene da ne imas uplateno slucajno?????
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 13:53
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by ferdinand ferdinand напиша:

shto kazhuvat ovie navivaci na millan koi vcer igra katastrofalno

a kako ocekuvavte da igra milan so takov razmrdan sostav?pato maksimalno se stedese,pa deteto do vcera bese povredeno!!!a i arsenal ne e slaba ekipa, da mozat tuku taka da igraat!!

so ogled na momentalnata sostojba na cel tim,jas sum prezadovolna od igrata na milan!!ne odea strikno kon pobeda,igraa pozatvoreno i se branea, a kako sto vidovte i odbranata i golmanot na milan funkcioniraa besprekorno i se zasluzni za ovoj povolen rezultat,koga veke doma go igrame revansot!!ne plukajte po momcite,odlicni bea..

 

btw,jas ja igrav od 0-2 gola,a na drugo livce X2среќа
hmmmmmmm....kaj mene da ne imas uplateno slucajno?????
ne znam vo koja kladilnica si ti....
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 89>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.