IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте личност за во медиум?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте личност за во медиум?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 10>
Прашање: Dali ste licnost za na mediumite?
Одговор Гласови Статистика
49 [53,26%]
23 [25,00%]
6 [6,52%]
11 [11,96%]
3 [3,26%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 07:02
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:


Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Избегнувам камери и сликување воопшто
имало и други такви,... воздивнувањене ми се верува колку сум само различна на слики,... а па на видео не верувам дека ќе има голема разлика тага


И...Се кажавте, само едно не - какви сте поубави?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 11:33
имам голема желба, ама секогаш кога сум испаднал, имам трема среќа
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 16:19
Originally posted by Eli Eli напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:


Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Избегнувам камери и сликување воопшто
имало и други такви,... воздивнувањене ми се верува колку сум само различна на слики,... а па на видео не верувам дека ќе има голема разлика тага


I ja..ednostavno nema veze so toa kao izgledam u priroda..i zatoa ic ne sakam da se slikam..ama pusto site sakaat de za spomen de za ne znam so.. sea i za tablo ne mi se slika..baska site ke me gledaat ko idiot iskocena


Е од овие причини не сакам да се сликам, па кога ќе ми текне и дека наскоро и јас треба да се сликам за табло... ама барем не сум сама
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2008 во 18:52
E ne si sama,ama aj ke izlezeme mozda ubavo so znaes..se tesam sea..
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2008 во 19:06
mnogu zboram a ne e za zborajne pa ke treba samo da titkat i ko ke vidis na kraj seto ke izlezi cenzurirano.
let the force be with you
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2008 во 14:07
Originally posted by Eli Eli напиша:

E ne si sama,ama aj ke izlezeme mozda ubavo so znaes..se tesam sea..



во право си, па и така скоро сите излегуваат убаво за на табло, а ако не си убав џабе е и најдобриот фотограф да сликува
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2008 во 17:13
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by Eli Eli напиша:

E ne si sama,ama aj ke izlezeme mozda ubavo so znaes..se tesam sea..



во право си, па и така скоро сите излегуваат убаво за на табло, а ако не си убав џабе е и најдобриот фотограф да сликува

abe so se sekirate imat lugeto izmisleno fotosop samo nadevajtese deka nema da vi zatreba za dr ne berete gajle
let the force be with you
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2008 во 22:03
Otkako im se pokachi gledanosta...na edna TVнамигнување
veke ne me vikaat...плазење


Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2008 во 23:37
Originally posted by arsin arsin напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by Eli Eli напиша:

E ne si sama,ama aj ke izlezeme mozda ubavo so znaes..se tesam sea..



во право си, па и така скоро сите излегуваат убаво за на табло, а ако не си убав џабе е и најдобриот фотограф да сликува

abe so se sekirate imat lugeto izmisleno fotosop samo nadevajtese deka nema da vi zatreba za dr ne berete gajle


fotosop mu e majkata
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 17:01
Epa ete imalo resenie i za nas..ali mislam deka nema da ni treba photoshop..ke iskocime ubavo,ke vidis..ja cim se slikam odma te informiram kako bilo ok?? hahaa
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 17:57
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by arsin arsin напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by Eli Eli напиша:

E ne si sama,ama aj ke izlezeme mozda ubavo so znaes..se tesam sea..



во право си, па и така скоро сите излегуваат убаво за на табло, а ако не си убав џабе е и најдобриот фотограф да сликува

abe so se sekirate imat lugeto izmisleno fotosop samo nadevajtese deka nema da vi zatreba za dr ne berete gajle


fotosop mu e majkata

let the force be with you
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 18:03
не  сум личност за пред камера, ама за на радио може ионака веке имам снимано неколку реклами кои се вртеа на радио канал 77 среќа

не дека се фалам, ама многу ми го имаат пофалено гласот трепкање
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 18:07
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

не  сум личност за пред камера, ама за на радио може ионака веке имам снимано неколку реклами кои се вртеа на радио канал 77 среќане дека се фалам, ама многу ми го имаат пофалено гласот трепкање


ЗНАЧИ, ТИ СИ ТАА ШТО ДО ДЕН ДЕНЕС ЈА ФАЛАТ!?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 18:53
Originally posted by Eli Eli напиша:

Epa ete imalo resenie i za nas..ali mislam deka nema da ni treba photoshop..ke iskocime ubavo,ke vidis..ja cim se slikam odma te informiram kako bilo ok?? hahaa


И јас тебе, значи договорено, ќе си се фалиме колку убаво сме излегле
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.