IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - Цреша за Тоше
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаЦреша за Тоше

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
VE007MK Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 99
Директен линк до овој коментар Тема: Цреша за Тоше
    Испратена: 13.Март.2008 во 11:00
Prvoto drvo od dvata milioni sadnici bese zasadeno vo Krusevo,pokraj grobot na Tose.Da bese ziv,ke bese vodac na akcijata!Pocivaj vo mir mil Nas Tose!Te sakame!!!!
Мудриот човек не го кажува сето она што го мисли,но го мисли добро она што ке го каже!
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 16:47
Неговото опеано дрво. Одлична идеа!! Секако ако беше жив ќе беше водач на оваа акција!! Секогаш ќе те сакаме Тоше!!!
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2008 во 11:58
Ubav gest stvarno..da bese so nas navistina prv ke bese vo celata kampanja..
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 13:41
Навистина нешто добро... црешата која што ќе живее...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.