IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Среќа во љубовта!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Среќа во љубовта!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 09:18
Pa ti si bila nepopravliv optimist!Od sega tebe te baram koga ne mi e denot!
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 09:19
ne morash da me barash,,,samo seti se na meneголема%20насмевканамигнувањеголемо%20гушкање
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 11:29
СРЕЌА МИ ТРЕБА ЗА ЛОТО И КОМАР, ЗА ЉУБОВТА ТРЕБА УМЕЕЊЕ...
ЈАС ЛИ ДА ВЕ УЧАМ ВАС ПОИСКУСНИТЕ...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 11:34
изненадувањеkoj e poiskusen???збунетостголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
a zar ne e umeenje da si da pronajdesh srekata???збунетостголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 12:10
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

изненадувањеkoj e poiskusen???збунетостголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


a zar ne e umeenje da si da pronajdesh srekata???збунетостголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


АЈ ТИ, СО ТВОЕТО ГОЛЕМО УМЕЕЊЕ, ПРОНАЈДИ ЈА СРЕЌНАТА КОМБИНАЦИЈА НА ЛОТО ЛИВЧЕТО! ДА ТЕ ВИДАМ, РАЗБИРАШ!

Изменето од majstorce62 - 12.Март.2008 во 12:10
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 13:06
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

изненадувањеkoj e poiskusen???збунетостголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


a zar ne e umeenje da si da pronajdesh srekata???збунетостголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 

ПРОНАЈДИ ЈА СРЕЌНАТА КОМБИНАЦИЈА НА ЛОТО ЛИВЧЕТО! ДА ТЕ ВИДАМ, РАЗБИРАШ!
 
ne e srekata sekogas vo loto liv4eto,,,,razbirash!
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 13:51
НИКОГАШ НЕ СЕ ВЉУБУВАМ НА СРЕЌА. ОДНАПРЕД ДОБРО ЈА ИСПИТУВАМ РАБОТАТА, ПА ПОСЛЕ НАПАЃАМ.А ТИ ЧЕКАЈ СИ ЈА СРЕЌАТА.КОЈ ЧЕКА ЌЕ ДОЧЕКА, НЕКОЈ ВРЕМЕТО СИ ГО ГУБИ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 13:54
a sto e sreka
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 14:07
изненадувањеkoj kaza deka ljubovta ne e umeshnost???голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 14:08
Originally posted by *moon* *moon* напиша:

a sto e sreka
 
sreka vo ljubovta e da bidesh sakan od li4nosta koja ja sakash!!!среќа
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 14:09
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by *moon* *moon* напиша:

a sto e sreka


sreka vo ljubovta e da bidesh sakan od li4nosta koja ja sakash!!!среќа

i da bides sekogas do nea i da nemozes bez nea?!!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 14:12
aha!!!среќа
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 15:15
Јас имам среќа во љубовта   
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 16:34
Pa daj im na drugite ako imas visak
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.