IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Најсекси водителка или презентерка на ТВ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најсекси водителка или презентерка на ТВ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 18>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2008 во 13:13
 
 
   Тања и Анкица.........голема%20насмевка
Кон врв
Дудуловски Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Дудуловски Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2008 во 04:13
Јасминка Јаневска од Раноден и Сузана Фиданска од МТВ
Ibis, redibus numquam, in bello peribis.
Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 16:45
ABE NEMA STO......VESNA PETRUSEVSKA E NAJ SEKSI...........
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2008 во 23:13
hahahah,...ne bidi smeshna!,...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 13:10
Originally posted by james dean james dean напиша:



Еднаш веќе изгледа ја имам спомнато погоре, ама без разлика морам пак да ја спомнам пошто вчера ја видов во живо - Ели Танасковска ! No.1 ми е во секој поглед!   
 
голема%20насмевкаголема%20насмевка...Оваа Ели ...кога да ја видам се поголема и поголема ми е...
           последниот пат...од што беше ....збумбарена...не можеше
           ни да зборува разбирливо.....голема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Gorg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 142
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gorg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 15:18
Dvete prezenterki na makedonski od ALSAT, porano bea na Kanal 5...mislam deka se shick...nemaat nekoja manekenska lepota, ali se posebni na svoj nacin...i mislam deka Ana se vikase, porano prezenterka na A1 vesti, nesto ja snema zadnjava godina, e ona imase i dikcija, stav, pojava i ubavina, crnka.....

....a nekoj ja spomnane Lila...ne zaebavajte...Lila i televizija...da ne bese Latas da ja opnuje od vreme na vreme (kako i Ivonceto) nisto od nea. Ke cistese stanovi po Skopje...

Изменето од Gorg - 27.Мај.2008 во 15:19
Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2008 во 01:04
VESNA PETRUSEVSKA E NAJ COOL, NA FINA, NAJ DOBRO ZNAE KAKO TREBA SO GOSTITE VO EMISIJA.....SUPER E ZENATA BRAVO ZA NEA
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 15:16
temata e jasna i glasna i treba da se pocituva prvo toj sto ja postavil,pa samiot forum na koj nie samite treba da go odrzuvame nivoto.dajte si svoe mislenje i prestanete so tie gluposti-licni navredi koj so kogo ....ne navreduvajte i ne ispisuvajte gluposti da ne ste mu svetele na latas i na lila i bilo koj drug od mediumite ili politicarite ,ili bilo koj pa i nasi clenovi na forumov? grozno! ova go pisuvam posle procitanite zborovi na gork ili taka nesto bese sto ne e edinstveniot-ta..bedno...pretpostavuvam ste mladi lugje a tolku polni so negativna i kritizerska energija bilo na koja tema!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 15:39
mirna maras!,....uvek ,...sunchano!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 16:04
Originally posted by super babicka super babicka напиша:

temata e jasna i glasna i treba da se pocituva prvo toj sto ja postavil,pa samiot forum na koj nie samite treba da go odrzuvame nivoto.dajte si svoe mislenje i prestanete so tie gluposti-licni navredi koj so kogo ....ne navreduvajte i ne ispisuvajte gluposti da ne ste mu svetele na latas i na lila i bilo koj drug od mediumite ili politicarite ,ili bilo koj pa i nasi clenovi na forumov? grozno! ova go pisuvam posle procitanite zborovi na gork ili taka nesto bese sto ne e edinstveniot-ta..bedno...pretpostavuvam ste mladi lugje a tolku polni so negativna i kritizerska energija bilo na koja tema!


...baba, nesho treba da znaesh, ako nekogo izbrkaat od nekoj forum, poradi pregolema harizmatichnost ili branenje svoj stav ili pak pregolem seir ili ako e draka golema, tuka ke go najdesh...голема%20насмевка posho ova e najliberalniot forum vo Makedonija, u stranstvo ima forumi mnogu, poliberalni se od ovie nashive, mozesh svashta da napishesh, slobodno-pazi slobotata e mnogu bitna, tuka nema Stalin, Tito i crvenite kmeri, i vishe ako sme kaj pravilata, toa sho ti go kaza ednashka deka ke gi printash lichnite tvorbi, slobodno printaj si gi, megutoa vnimavaj mnogu ako gi izdadesh da ne se zeznesh sluchajno nesho...намигнување

...pozdrav i najbolja voditelka za mene e Lila, posho e HOT-MAMA...трепкање
Кон врв
axxxxx Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај axxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2008 во 13:06
Elena od Telma...kulturna, nasmeana i spontana.. i od sabota vo sabota se podobra voditelka e
Кон врв
ZOCKA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZOCKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 13:06
TATJANA STOJANOVSKA I KRAJ NEMA KOMENTARI

Изменето од ZOCKA - 09.Јуни.2008 во 13:07
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 13:59
Pa sea poso temava e najseksi prezenterka,a ne kvalitetna voditekla ili prezenterka..pa ke ja spomenam Biljana Debarlieva kako dosta ubava zena..druga iskreno ne mi doaga na pamet
Кон врв
KaTeNcE1111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaTeNcE1111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2008 во 01:25
Mnogu mi e simpaticna Ana sto vodi na MTV Adria.
You will never get to HEAVEN if you`re scared of gettin HIGH!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,703 секунди.