IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Најсекси водителка или презентерка на ТВ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најсекси водителка или презентерка на ТВ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 18>
Автор
Порака
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 19:30
Има убави презентерки и водителки, не дека нема, иако често кај нас не умеат добро да им го погодат стајлингот.

Меѓу нив, би ја издвоила Билјана Дебарлиева, мислам на МТВ е. Какви црти, каква убавина, совршена е. Не сум ја гледала во улога на водител, но како појава е мноооогу убава.

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 19:38
Biljana Debarlieva e na A1.Svarno e ubava.
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 19:40
И јас се согласувам со Марија околу Билјана. Прекрасна е навистина. Ми се допаѓаше уште првиот пат кога се појави како водителка на ТВ Крстозбор на МТВ, мноооогу одамна. Одлично се снаоѓа и како водителка на Раноден и Бебе-магазин.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 19:44
Да бе, сега ми текна на Ббе Магазин и Раноден, да.
Не бе, убаво си е убаво. Тоа очи, усни, црти воопшто, држење....Десетка.

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 19:47
Ти мене прашај ме за македонски водители, пејачи, пејачки, подвижна енциклопедија сум Инаку, Биле си е топ, затоа што е нежна, ненападна, има прекрасна дикција - во кратки црти - лик создаден за на телевизија.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 19:52
А нај...хммм..како да се изразам....непривлечни ми се една Розета Арсова и една Каролина мислам, од МТВ . Абе тоа да се немало шљиф, држење, грациозност.Катастрофа една. Ама за среќа Биле ги покрива, па можеме да кажеме “И ние имаме коњ за трка“голема%20насмевка
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 19:56
А икони како Катерина Намичева, Лилјана Крстевска, Ленче Смилевска - од раните класи на школата на МТВ - вистински дами за на телевизија. Алал да им е, многу ги почитувам. Од помладиве, Оливера Трајковска - изгледа шик и преинтелигентна е.
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 19:56

Да, да, да... I approve it... убаво ја опиша Марија! И мене ми се бендисува Бибчето!      




Изменето од james dean - 30.Март.2008 во 19:57
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 13:32
MISLAM DEKA LILA E DOSTA SEXY VODITELKA I MIRNA MARAS-NOVA TV MN.SLATKA MI E ONAA OD PINK STO VODESE "SVE ZA LJUBAV"NE MI TEKNUVA KAKO SE VIKA...NE JA VODI VEKE ZS IMA BEBE
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
Oko_okO Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Oko_okO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 16:22
vo makedonija definitivno Lila, a prezenterka Tatjana
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 18:30


Еднаш веќе изгледа ја имам спомнато погоре, ама без разлика морам пак да ја спомнам пошто вчера ја видов во живо - Ели Танасковска ! No.1 ми е во секој поглед!   
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 21:44
mirna maras!,....da t9 se omili i dozdot,...ako taa kaze deka ke,....kishelo !голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Urednik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 104
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Urednik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2008 во 16:32
Lila Filipovska.
,,НЕОПХОДНА ЖЕТВА,,
Кон врв
Donna_ocean Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Donna_ocean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2008 во 17:57
Toni mihajlovski .........bez komentar naj bolji
donnnaaaaaaa
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.