IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали имате спиено со ружен партнер?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали имате спиено со ружен партнер?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
CONTESSA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1620
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CONTESSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 02:04
ti vo grozni se vbrojuvas?....................
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 02:05
Originally posted by CONTESSA CONTESSA напиша:

ti vo grozni se vbrojuvas?....................
 
Во најгрозни.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 03:22
Originally posted by filmadzijka filmadzijka напиша:

ako mi e nekoj grozen, zosto bi spiela so nego??


...za da se naspiesh de, taka pokasno ke otvorish ochi da ne mu gleash suratot...голема%20насмевка


Изменето од ...Well... - 29.Март.2008 во 03:22
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 08:25
eve stanav pokasno
i gledam ti si go smenil suratot
(avatarot)
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 08:27
ЛУГЕТО СЕ ГРОЗНИ ВО ДУШАТА НЕ ВО ЛИЦЕТО...ЛИЦЕТО МОЖЕ ДА БИДЕ СО ПОВИСОКИ ИЛИ ПОНИСКИ, ИЛИ ОТСУСТВО НА ЕСТЕТСКИ ВРЕДНОСТИ...НО ТИЕ СЕ НАДОМЕСТЛИВИ... ОДСУСТВОТО НА МОРАЛНИ ВРЕДНОСТИ ВО БЕДНАТА ДУША НЕ МОЖЕ ДА СЕ НАДОМЕСТИ... РАСИПАНАТА ДУША НАЈСИЛНО СМРДИ...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 08:36
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

ЛУГЕТО СЕ ГРОЗНИ ВО ДУШАТА НЕ ВО ЛИЦЕТО...ЛИЦЕТО МОЖЕ ДА БИДЕ СО ПОВИСОКИ ИЛИ ПОНИСКИ, ИЛИ ОТСУСТВО НА ЕСТЕТСКИ ВРЕДНОСТИ...НО ТИЕ СЕ НАДОМЕСТЛИВИ... ОДСУСТВОТО НА МОРАЛНИ ВРЕДНОСТИ ВО БЕДНАТА ДУША НЕ МОЖЕ ДА СЕ НАДОМЕСТИ... РАСИПАНАТА ДУША НАЈСИЛНО СМРДИ...


majstorce, ti sega ja kazuvas vistinskata cel na temata?
znaci, dali nekoj spiel so maz ili zena sto se fizicki neodolivi a karakterno skapani??
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 09:36
Ja bi rekol : Dali po e**nje ste se pokajale ?
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 09:39


dosega ne

Изменето од filmadzijka - 29.Март.2008 во 09:41
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 14:14
Се дешавало!!!!
Пијана работа, јеби га!!!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 14:21
Ja koa sum pijan povrakam, ne mi ni paga na um za seks  болен
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 14:33
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ja koa sum pijan povrakam, ne mi ni paga na um za seks  болен

Ааа, па не до толку пијан!!!!!
Колку за да можам да речам после-
-- а бе јеби га пијан бев!!!!!!
Кон врв
Album Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Album Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2008 во 14:19
Originally posted by bibce bibce напиша:

................ne............nikogash...............i ne bi sakala..........partnerite doooobro  si gi biram...................намигнување


Mozam da kazam deka e tocno ova ....

Mene koga me vide me otkaci ....намигнувањенамигнување
Onamu kade sto imas obvrska ne baraj kreacija,taa doaga otposle!!!
Кон врв
Asterix Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Asterix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2008 во 14:52
sacuvaj boze
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2008 во 20:59
Prvo za da imas sex so nekogo mora da te privlekuva nekako, e sega dali e toa fizicki ili duhovno toa si e individualna rabota.....bilo kako bilo, NEKAKVA privlecnost mora da ima. Sex "kolku da se sluci pa ne e bitno so koj i kakov" ne sum imala nitu pak planiram....mora da ima iskri, kaj sto ima iskri ima i ogan, a kaj sto ima ogan ima dobar sex голема%20насмевканамигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.