IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што ве пали?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ве пали?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 24>
Автор
Порака
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2008 во 21:28
Originally posted by maja069 maja069 напиша:

pa da toa i sakam da znam koj e tvojot stil?
mi se sviga koga poveke misenja ke cujam i ke najdam nacin mojot partner da go zadovolam do iscrpuvanje
 
 
STETA STO SO CITANJE NISTO NEMA DA NAUCIS...
TOA E KAKO TI IDE
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2008 во 22:14
oti e zensko, a so drugo?...
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2008 во 22:43
Originally posted by maja069 maja069 напиша:

pa da toa i sakam da znam koj e tvojot stil?
mi se sviga koga poveke misenja ke cujam i ke najdam nacin mojot partner da go zadovolam do iscrpuvanje
e bre duso "pa toj se od knjigu ne uci"смеењегазење%20од%20смеење
apce
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2008 во 22:45
Originally posted by zagor zagor напиша:

....69,Е ТОА МЕ ПАЛИ У П.М.!!!ЗОШТО,ЗАТОА ШТО 6 Е ПРЕВРТЕНА И МЕ АСОЦИРА НА НЕШТО ЦЕЛО ВРЕМЕ,ПЛУС *69...ТОА Е ПРЕКУ ЛИМИТОТ ОД 35г...И ТАКА НАТАМУ И ТАКА НАВАМУ....голема%20насмевка
a ti prijatelce pak se r'ckas okolu 35нека%20ти%20е%20срам
apce
Кон врв
maja069 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja069 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 13:35
Ne me razbra mace ne sakam od tuka da naucam tuku sakam samo da cujam razlicni mislenja ne si posakal i ti toa da go cues nekoi mislenja vo vrska kako da ja zapalis partnerkata ili pak nekoi da ti kaze nekoja fiks ideja i da ja isprobas nekad?Jas sum posakala i preku ovoj forum go dobivam toa!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 13:40
..ЏАБЕ Е СЕ,ТОА НЕ МОЖЕ ТЕОРЕТСКИ ДА СЕ ОБЈАСНИ.. МОЖЕ САМО ПРАКТИЧНО...!голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 14:19
Originally posted by maja069 maja069 напиша:

Ne me razbra mace ne sakam od tuka da naucam tuku sakam samo da cujam razlicni mislenja ne si posakal i ti toa da go cues nekoi mislenja vo vrska kako da ja zapalis partnerkata ili pak nekoi da ti kaze nekoja fiks ideja i da ja isprobas nekad?Jas sum posakala i preku ovoj forum go dobivam toa!


Да се расплинуеме тука на јавен чет...... ?!?!?!?
Нема гајле..... Ќе тераме....
;)

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2008 во 15:02
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

ubavina a ako e i malku poveke zgoden covekot togas.......ke go siluvam bez razlika kade se naogja


...газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење...mooooore samouverenost mashala...ni ja ne sum do volku siguren ti priznavam...ahahahahahaaголемо%20гушкање
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 01:09
ako mi kaze deka samo u mene gleda 
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 14:06
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

ako mi kaze deka samo u mene gleda 
хипнотизиранхипнотизиранхипнотизирантрепкањетрепкањетрепкање
apce
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 14:07
...i ako ima nad 35...
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 14:56
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

...i ako ima nad 35...
задоволствозадоволствоголема%20насмевкаголемо%20гушкање
apce
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 15:20
бакнежбакнеж бакнеж бакнеж бакнеж бакнеж бакнеж бакнеж бакнеж бакнеж
Кон врв
ich_liebe_busen Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2007
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ich_liebe_busen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 22:04
mene ne palat golemi zenski cicki. ama nekad moze i pomali da bidat, taka cvrsticki ko praski... na site zenski do sea koa sum im gi fakala, epten im se razlikivale, ama toa ne zavisi samo do cickite tuku i do kozata na devojceto. Ama do sea sve germanski cicki sum fakala, pa ako ima nekoe zainteresirano makedonsko devojce neka pishe...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,137 секунди.