IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Паркети
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Паркети

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
Автор
Порака
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 20:09
Originally posted by blashka blashka напиша:

 
 
   Паркети..........за никаде беа..........без врска.........
   не ми се допаднаа воопшто........тага


Ete,zatoa si moja Blashkaбакнеж

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 20:17
Originally posted by realna realna напиша:

не знам како тоа некој може да биде воодушевен од човек кој не знае да каже 2 реченици


koj coek? koi to recenici? zboris za bend ili za coek?
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 20:26
za parketi koga kje pomislam
mi se postavuva edno prasanje

dali nivnata tehnika na svirenjeto i kvalitetot na peenjeto e namerno mizeren za da bidat u nekoj fazon na buntovnici- bitna e zabava ili tie tipovi tolku znaat

ako tolku znaat so do boga pravele celi 10 godini zatoa so moeto kuce za deset godini kje svirese La Bamba bez niedna greshka

cuv denes nivna pesna za buba mara- se vooduseviv kolku moze edna pesna mizerno da zvuci
mozebi e toa ono prvoto niven fazon na totalni begineri
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 20:45
na nekoj cuden nacin mi se dopagjaat
me relaksiraat
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 20:51
Originally posted by anakin anakin напиша:

za parketi koga kje pomislam
mi se postavuva edno prasanje

dali nivnata tehnika na svirenjeto i kvalitetot na peenjeto e namerno mizeren za da bidat u nekoj fazon na buntovnici- bitna e zabava ili tie tipovi tolku znaat

ako tolku znaat so do boga pravele celi 10 godini zatoa so moeto kuce za deset godini kje svirese La Bamba bez niedna greshka

cuv denes nivna pesna za buba mara- se vooduseviv kolku moze edna pesna mizerno da zvuci
mozebi e toa ono prvoto niven fazon na totalni begineri


Eve...i anakin ke go stavam vo moi...omileni- isto kako Blashka i james dean,shto lichi na jul briner....
na kraj.... sepak ona tvoe,....bolje creshov nego bukov...

e najdobroнамигнување

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 20:57
koga ke razmislam podobro,pocnav i da gi pocituvam zatoa sto mi se nekako unikatni(na nasava teritorija)
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 21:01
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

koga ke razmislam podobro,pocnav i da gi pocituvam zatoa sto mi se nekako unikatni(na nasava teritorija)


vaka nikoj nemisli deka ne treba da postojat
zatoa so i jas gi slusam na TV pa i na radio
a tuka duri se napisani 3 4 strani za niv

no edno e jasno - so nivna muzika - kakva i da e interesno beginerska i relaxiracka kako so vikat- kratko kje traat

oti dadaisticka umetnost e momentalen shok ne e za dolgo divenje i uzivanje


i jas sum za creshov parket - top e kvaliteten so prekrasna nijansa

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 21:04
mozebi e taka,no ne se tolku losi
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 21:07
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

mozebi e taka,no ne se tolku losi


dosta ma...ne se protivi....газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење..големо%20гушкање

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 21:15
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

mozebi e taka,no ne se tolku losi


ako mislis na kvalitetot na trzanje na zicite togas e totalna katastrofa

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2008 во 23:09
dosta be ti cica ceca obozavatel


lugeto se originalni i zabavni, ne spomna nikoj kvalitet ili deka koj znae sho deka svirat.SVOI SE, zatoa se dobri

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2008 во 23:53

Што бе свои? Емитатори тешки! Веќе негде спомнав - Psihomodo (je lud, svaka zena u gradu...)


Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2008 во 23:55
Originally posted by james dean james dean напиша:


Што бе свои? Емитатори тешки! Веќе негде спомнав - Psihomodo (je lud, svaka zena u gradu...)




kogo imitiraat?

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2008 во 00:04

Па кажав - Psihomodo Pop! (можда сега не толку, ама така почнаа, они им беа идоли).

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.