IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Дали му верувате на Груевски?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали му верувате на Груевски?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 76>
Автор
Порака
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали му верувате на Груевски?
    Испратена: 24.Февруари.2008 во 12:51
NE JA DAVAJ MAKEDONIJA VERUVAM VO TEBE
Кон врв
CROATIA Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CROATIA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 12:53
Originally posted by *moon* *moon* напиша:

NE JA DAVAJ MAKEDONIJA VERUVAM VO TEBE

Gvujo ne ja dava samo pritisokot e golem od site strani i ne znam kolku ce izdrzi
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 12:55
IZDRZALA TAA I POTESKI MOMENTI PRITISOKOT E NARODOT,A TOJ E SAMO LICNOST KOJ GI IZVRSUVA NAMERITE NA NARODOT SERVIS NA GRAGANITE NA NASATA MILA I SAKANA I EDINSTVENA MAKEDONIJA
Кон врв
Trine Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trine Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 13:21
[QUOTE=*moon*] IZDRZALA TAA I POTESKI MOMENTI PRITISOKOT E NARODOT,A TOJ E SAMO LICNOST KOJ GI IZVRSUVA NAMERITE NA NARODOT SERVIS NA GRAGANITE NA NASATA MILA I SAKANA I EDINSTVENA MAKEDONIJA[/QUO

Bravo moon vakvi pozitivni poraki ni trebaat poveke na ovoj forum i na site drugi MAKEDONSKI FORUMI!Mislete pozitivno ,glavata gore i MAKEDONIJA VO SRCETO!
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 13:28
Мислам дека Грујо неможе глава да крене, бидејќи на секој чекор наидува на опструкции.

Колку и да сака нешто да стори, неможе, бидејќи опозицијата наместо да соработива со него за доброто на сите, тие се изживуваат и му поставуваат сопки, бидејќи им е криво што сега други крадат место нив...и така тоа до наредни избори...

Значи каде и да се свртиш, исто ти се фаќа.

Наравоучение: Секој си работи за сопствениот џеб.



МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 13:32
ma neee ... nikogas makedonecot ne pravel nesto slicno ... sekogas nacionalniot interes mu bil pred sekoj eden drugгазење%20од%20смеење .... ili pak da kodosi svoi ludje ? ... socuvaj boze , nikogas газење%20од%20смеење
Кон врв
inessX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 405
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај inessX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 13:43
Definitivno ova ke mu bide
najteskiot ispit do sega.
Najvazno e da go izdrzi
pritisokot od narodot i
da cue,znae i saka isto
sto i toj zatoa sto nisto ne
bi trebalo da mu e povazno
od nego i sopstvenata drzava.
Mislim deka toa i ke go napravi.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 13:45
narod ? koj narod ? onoj koj vece ima bugarski " pasaporti " ili onoj koj apliciral i se uste nema a? .... narod ? koj ?
Кон врв
inessX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 405
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај inessX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 13:47
Pa podobro taka otkolku
da veruva vo nelojalni koi
sekoj moment mozat da te predadat
za svoj interes kako sto i napravija.
Zboram za onoj narod sto ostana tuka
i so srceto i fizicki. 
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 13:55

GRUJO TE SAKAME!!! големо%20гушкање

NE JA IZNEVERUVAJ NASHATA VERBA VO TEBE!!  сршено%20срце
 
AKO TREBA POMOSH SAMO KAZI - NIE SITE KE DOJDEME NA POMOSH!!!!  големо%20гушкање
 
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 14:12
САКАЛЕ НИЕ ДА ТИ ПРИЗНАЕМЕ ИЛИ НЕ, ТАШКО ТИ Е ВО ОВИЕ МОМЕНТИ. ЈА ИМАШ В РАЦЕ ЕДНА ОД НАЈСУДБОНОСНИТЕ ОДЛУКИ ЗА МАКЕДОНИЈА. АМА СЕТИ СЕ НА ЊЕГОШ - НЕ ИСПИЛ ЧАША МЕД, ТОЈ ШТО ОД ПЕЛИНОТ НЕ ПРОБАЛ. ЌЕ НАЈДЕШ ТИ РЕШЕНИЕ. ЈА ИМАШ ПОДРЖКАТА ОД НАРОДОТ. АМА, БРАТ, КОГА ЌЕ ПОБЕДИМЕ, ВЕТИ ДЕКА ЌЕ ГИ СТОПИРАШ ОНИЕ РЕКЛАМНИ КАМПАЊИ И ЌЕ СЕ СВРТИШ МАЛКУ ПОВЕ КОН НАРОДЕЦОТ НАШ НАМАЧЕН.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 14:27
Originally posted by CROATIA CROATIA напиша:

Originally posted by *moon* *moon* напиша:

NE JA DAVAJ MAKEDONIJA VERUVAM VO TEBE

Gvujo ne ja dava samo pritisokot e golem od site strani i ne znam kolku ce izdrzi


И то бомо зрихтали..закај па не...!!!
намигнувањеголема%20насмевка
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 17:57
ЌЕ ИЗДРЖИ ДОДЕКА ДРЖИ ЕДИНСТВОТО НА НАРОДОТ.АКО НАРОДОТ ПОЧНЕ ДА СЕ ДЕЛИ, ТОГАШ ЌЕ НАСТАНАТ ВИСТИНСКИТЕ МАКИ ЗА ГРУЈО. СТОЈАМ ЗАД НЕГО ИАКО НЕ ГЛАСАВ ЗА НЕГО НА ИЗБОРИТЕ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 00:20
Originally posted by *moon* *moon* напиша:

NE JA DAVAJ MAKEDONIJA VERUVAM VO TEBE




Не треба да му веруваме, треба да сме со него и заеднички да не ја дадеме. Инаку сам грујо, отиде јабана а и ние заедно со него.
А, за името и да не зборуваме.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 76>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.