IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Влажни соништа
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Влажни соништа

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Влажни соништа
    Испратена: 23.Февруари.2008 во 20:52
...da ne objasnuem mnogu...site imale toa...koi se vash*te sonoi...vlazni sonoi de...

...eve ja sum sonuel, kako posle nekoja soobrakajka se budam u bolnica i tamu nekoja os sestrine mi vika, wellcome to life...welcome to exsistance...dobar li si sea??/...i ja i vikam da ok sum sea, i stanuem ona me faka za ramenici i mi vika treba da se odmarash sea, mora da si slab i istoshtenтрепкање...i mi se podsmeshue nekako onaka..znaete de pod mustak...a ja i vikam...cek da proveram do kaj sum...iiiiiiiiiiiiiii..toa...taka...ponataka...плазење

...ajmooooooooo...wet...wet dreams...koj kako shooooooooo...трепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 23:43
Mi ide forumdzika so prevez preku lice  
Кон врв
zajkoo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Локација: Vatican City State
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zajkoo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 00:56
 Си лежам на плажа на Закинтос и наеднаш оп, нешто ми го скри сонцето...гледам... госпоѓа Бакојани над мене и ми се смешка...ги тријам очите и не ми се верува... опнала микро бикини а цицината летаат на сите страни.... пуштам раката, тргам тоа бикините и пак сонце ме огреа...госпоѓата направила бразилска депилација.збунетост  после тоа ништо не се сеќавам...ама сабајлето ко станав гледам на  гаќите на предната страна картата на грција се оцртала...без Солун на неа се разбира....
 
 
 
  Ако има некој толкувач на сонови тука на форумов нека ми го објасни сонот..????
Биди добар со сите,услужлив за повеќето, близок со неколку, пријател со еден, непријател со ниеден.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 01:12
газење%20од%20смеење  смеење  газење%20од%20смеење
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 19:38
denes pak sonuvav od raketi - motani....no izgleda ima nekoja sto ne go razbira toa....

poz eleni
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 20:03
Pa pojasni pa da sfatamсреќаA inaku postot ne ti e izbrishan tuku ti e prefrlen
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 20:10
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Pa pojasni pa da sfatamсреќаA inaku postot ne ti e izbrishan tuku ti e prefrlen


oo hell oo.....black princess

....ma neka ti tekne
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 20:13
Abe napor e toa za mene,daj napishi si ti ubavoголема%20насмевка
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 20:52
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Abe napor e toa za mene,daj napishi si ti ubavoголема%20насмевка



...slushaj ti Egejko Eleni...so trtlesto gze...трепкање...nemoj da mi svrljash tuka po moja tema off topic...zasho ke te izpleskam sve po toa gzeto losho...трепкање

...i nemoj mr-mr...zasho ako brishesh drugii i ti da bidesh bezprekorna...oki-doki...???бакнеж
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 21:53
Mmmm , mi se povtorvit istiot vlazen son :
Nadvor sme i me smekat dolgo , mi se trijat dur igrame , me palit i me zemat prinego podpren na zid a pred nas sankerska masa , me gibat osekat plej along i dlaboko navlegvit , me palit strasta ,lugeto okolu nas i sansata deka mozit nekoj da ne primetit . Se gubime , uzivame i zrrrr se budam , cela ispotena ama so kruzen osmeh
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 21:58
oooo odam jas so mojov.....
Samo nejze ja gledam.. kachena na shankerski stol, svitkana vo kolenicite, prava vo kichmata, so race se drzi za shankot doma vo kujnata, celata e skrozzz napuchena, mazna, napupena, rascvetana. Spremna za mene.
Priogjam od pozada, direktno analno. se e meko i shlapkat,madinjata se mavet od klit. gazeto pukat.ne zastanvam do celosno opushtanje vo nea...

ccccccrrrrrrrrrrrrrrrrrr
taa me razbudi na tell
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 22:15
idemo dalje... Se vrakjam nafuran, cel nervozen, napnat , stresen. nekolku meseci od kako ja imame firmava, taa mi e sekretarka, ama e ne e zadovolna so to. ne znam zs. celata e rastresena i nestrpliva. Ja teram da se oblekvit ko tipichna balkanska komunistichka sekretarka, i onaka e stara losha k*rva.Ja znam nea....dobra je*achica. Se e ok. firmata prajt kamen top, se e sredeno . ne znam zs sum vakov. imam nemir vo dushava.Mi tekna.
PA mene mi se teshki madinjava. Ja gledam nea. k*rvinsko mini, podvezica, 12 shtikli, dlaboko dekolte, kosata vo pungja, klala cvikeri radi foxy look ne od sho ne gledat.....
Auuuu vikam sestro... U will find yourself needed for once. Dosega ne i imam pobarano. Ne deka bi me odbila. Odam direktno kon nea. Glumit iznenadena. Ustvari orospijata edvaj cekashe da ja legnam na kolena. Direkno do v grlo ja davam. Cel mi e nabreknat. Ja e*am v usta ko da i e vagina...onaka....frenzy. Ja rashlapkuvam tamu. Stara i dobra k*rva e , vakov klasichen blowjob e malku za nea. Ja krevam ko partal , ja legvam na biro. Glata i visit. Ja fakam za ushi i so cela mashkost ja nabivam dlaboko, surovo, silno i brzo. Pod agol, odozgora. I solzet ochite no uzivat. Se opushtat i gi shirit nozete na biro svitkani vo kolenicite. Ja trijat. Cekaj cekaj i vika. Doagjam. Celata razmachkanavo shminkata od solzite zs nemozela da zemit vozduh ja pucham na biroto. Direktno analno do madinja ja nabivam starata kuchka.Vriska. Me moli da stavam lubrikant ili da go navlaznam vo picheto. NEEEEE  imat da ja macham....
Ja tresam mashki vo gazeto... ja zuljam za klit
ne sakam da svrshi vaginalno..Taa se presegnuva i od fiokite vadi dildo..dodeka ja lupam mashki pozadi....uUUU evo sho chuvala ovaa koja ja plakam po fioki.Ne penkala i papiri...
Sama strashno silno nasednuva na dildoto vaginalno, dodeka jas ne prestanuvam analno... se e extra vlazno.... mmulti, vrzani, analni i vaginalni orgazmi.. haos e...
rikat ko magarica.. ama e ok....
Se opushtam maximalno vo gazeto... rascvetano e...
legvime na biro , ne ja ni bacvam... samo i velam....Did u find yourself needed for once??? My 5$ hoocker???
LOL

Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 22:28
Izlezeni sme.... nemozam da ja podnesam ... onaka se furat.. glumit glavna.. i onaka se znajme 2 nedeli... sakam da ne sum tuka... flertuvat so drugi..so eden zbor selska......
Sejme vo New Age... skopje ...pijame chaj... na tie masite niski , na divanite..
ne znam kako da ja odkacham.. pa se razbira so stil. Nezabelezitelno - predsedatelski (lol draga) go vadam pod masa... i go drkam... nezno.. i sporo.. erektiven sum .. mi idat... stanvam... site se zachudeni.... najmnogu taa...posho svrten sum kon nea... duri svaka sho e rabotava... pred site i go izdrkuvam vlice obilno...site se zaprepasteni... podzinati.. taa rashljakana i zachudena , ne znajt kako da izreagirat. Go redam bratov nazad, go dopivam ruskiot chaj , duri taa imat cum drainin on a public place...

Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 17:27
Originally posted by naum 1518118 naum 1518118 напиша:

Izlezeni sme.... nemozam da ja podnesam ... onaka se furat.. glumit glavna.. i onaka se znajme 2 nedeli... sakam da ne sum tuka... flertuvat so drugi..so eden zbor selska......Sejme vo New Age... skopje ...pijame chaj... na tie masite niski , na divanite..ne znam kako da ja odkacham.. pa se razbira so stil. Nezabelezitelno - predsedatelski (lol draga) go vadam pod masa... i go drkam... nezno.. i sporo.. erektiven sum .. mi idat... stanvam... site se zachudeni.... najmnogu taa...posho svrten sum kon nea... duri svaka sho e rabotava... pred site i go izdrkuvam vlice obilno...site se zaprepasteni... podzinati.. taa rashljakana i zachudena , ne znajt kako da izreagirat. Go redam bratov nazad, go dopivam ruskiot chaj , duri taa imat cum drainin on a public place...


Лудница! Гром!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.