IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Избор за песна на Евровизија на 23.02.’08
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Избор за песна на Евровизија на 23.02.’08

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 12:29
ПАРКЕТИ е нешто ново и мноооооооогу кул што во последно време мноооооооогу ми се допаѓа
дефинитивно се мои фаворити, особено поради ШЕЌЕРНА (како ли им текна да ја обработат, алал им вера)

http://www.youtube.com/watch?v=HJcCyysy96s


Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 21:28
PARKETIIIIIIIIII, sea gi gledav, ah odlichni se


i GISH beshe dosta interesen

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 21:51
Jas da bidam iskrena ......se sramam........
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 22:00
БРУКА...БЛАМАЖА...СРАМ...МИЗЕРИЈА.. КОЈ ЗНАЕ ДРУГИ СООДВЕТНИ ЗБОРОВИ (СИНОНИМИ) НЕКА ГИ ДОПИШЕ!
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 22:12
ТИТУЛА...НАЈЛОШОТО ОД МАКЕДОНИЈА!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 22:19
паркети,... рулз,.... закон песна
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 22:50

Sega koga veke celosno SITE gi slushav NAJVEKE mi se dopadna JOVA RADEVSKA so "Jas sum ovde"!!!!!!  бакнеж

Mada seushte i TAMARA ostanuva za mene POP-FUNK Makedonska zvezda, i Tuna moze samo da i se fati.  Tuna e poveke ambiciozna NEGO sto IMA kapacitet SETO TOA da go IZDRZI!!!!  голема%20насмевка
 
Lele bre, kolku mi e krivo sto ne mozam da glasam.....  кубење%20коса
 
AJ NEKOJ NEKA GLASA I ZA MENE BAREM EDNASH...PLEASE!!!!!
 
ZA JOVA RADEVSKA!!!!!!!!!!!!!!!!  не%20вреден
 
 
 
 


Изменето од borec - 23.Февруари.2008 во 22:51
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 23:21
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

БРУКА...БЛАМАЖА...СРАМ...МИЗЕРИЈА.. КОЈ ЗНАЕ ДРУГИ СООДВЕТНИ ЗБОРОВИ (СИНОНИМИ) НЕКА ГИ ДОПИШЕ!



БРУКА...БЛАМАЖА...СРАМ...МИЗЕРИЈА..НАПАД НА СИТЕ СЕТИЛА...КАКОФОНИЈА...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 23:31
Originally posted by borec borec напиша:

Sega koga veke celosno SITE gi slushav NAJVEKE mi se dopadna JOVA RADEVSKA so "Jas sum ovde"!!!!!!  бакнеж


Mada seushte i TAMARA ostanuva za mene POP-FUNK Makedonska zvezda, i Tuna moze samo da i se fati.  Tuna e poveke ambiciozna NEGO sto IMA kapacitet SETO TOA da go IZDRZI!!!!  голема%20насмевка

 

Lele bre, kolku mi e krivo sto ne mozam da glasam.....  кубење%20коса

 

AJ NEKOJ NEKA GLASA I ZA MENE BAREM EDNASH...PLEASE!!!!!

 

ZA JOVA RADEVSKA!!!!!!!!!!!!!!!!  не%20вреден

 

 

 

 



а борец,... гледам не си од тука,... каде ја гледаш евровизија ??? ја има некаде на нет,... грл15 и мона сакаат да гледаат
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 23:32
STARAC I MORE BAS KAO TI I JA LEJLA
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 23:47
Lele...jas mislev deka ke sum prva shto ke kaze :
WTF....e ova shto go gledavme do sega??????
Sega,vo momentot mi treba pesok.....a jas sum kao noj.....

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 23:48
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

Originally posted by borec borec напиша:

Sega koga veke celosno SITE gi slushav NAJVEKE mi se dopadna JOVA RADEVSKA so "Jas sum ovde"!!!!!!  бакнеж


Mada seushte i TAMARA ostanuva za mene POP-FUNK Makedonska zvezda, i Tuna moze samo da i se fati.  Tuna e poveke ambiciozna NEGO sto IMA kapacitet SETO TOA da go IZDRZI!!!!  голема%20насмевка

 

Lele bre, kolku mi e krivo sto ne mozam da glasam.....  кубење%20коса

 

AJ NEKOJ NEKA GLASA I ZA MENE BAREM EDNASH...PLEASE!!!!!

 

ZA JOVA RADEVSKA!!!!!!!!!!!!!!!!  не%20вреден

 

 

 

 



а борец,... гледам не си од тука,... каде ја гледаш евровизија ??? ја има некаде на нет,... грл15 и мона сакаат да гледаат
 
ZOSHTO?????  збунетост
 
Od  TAMU drugachie se "slushaat" rabotite?????  голема%20насмевка
 
Inache JA GLEDAM NA UBI-CABLE TV!!!!!  големо%20гушкање
 
 
Кон врв
borec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 1294
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај borec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 00:08
DOBRO E BAREM TAMARA OTIDE!!!!!   среќа  задоволство 
 
BRAVO TAMARA - KRALICA SI NA POP-FUNKOT !!!!!  љубов
 
Iako moram da kazam deka sum malce razocharan sto tolku malce poeni dobi Jova - i toa OD ZHIRI KOMISIJATA pomalce....PO EDEN POEN DOBIVASHE.  BRUKA!!!!!! лутина
 
SO SREKA TAMARA!!!!!  големо%20гушкање
 
 
 
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 00:09
Originally posted by IQ IQ напиша:

PARKETIIIIIIIIII, sea gi gledav, ah odlichni se


i GISH beshe dosta interesen
 
 Гиш беше добарсреќа...како и секогаш...ама овие паркети...збунетост
 IQ... овој Сашко битолчанецов...од паркети...
 кога рече ...бејби само за тебе вечерва на евросонг...
 мислам дека тебе ти се обрати...преку екран...намигнувањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.