IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Јанко-Јади Бурек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јанко-Јади Бурек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 40>
Автор
Порака
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 20:03
Leleee denes koga se slusase ona pukanjeto od kamenelomot si pomisliv deka mu napraile atentat na Latas posle ona vcera so go zborese kaj Janko
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 06:11
Originally posted by Eli Eli напиша:

Leleee denes koga se slusase ona pukanjeto od kamenelomot si pomisliv deka mu napraile atentat na Latas posle ona vcera so go zborese kaj Janko
KESKI DA BESE TAKA...NE SME NIE TAKVA SREKA
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 08:17
Originally posted by Eli

Leleee denes koga se slusase ona pukanjeto od kamenelomot si pomisliv deka mu napraile atentat na Latas posle ona vcera so go zborese kaj Janko
KESKI DA BESE TAKA...NE SME NIE TAKVA SREKA
--------------------------------------------------------------------------------------------------
E sega me razocaravte...a ve mislev za drugari...kakov atentat bre...samo shto si go podisplashiv mazot...shto moze da go snajde...i se pribra doma, a vie sega na moite motivacioni licnosti za domakinluk im spremate atentat...
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 14:00
Ama taka si pomisliv prvo serozno..mislam dobro na sala bese u sekoj slucaj..bez lutenje..ne sakam na nikoj da mu se desi atentat..
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 17:01
koja nevidena sramote..u NEDELA koga site se doma,kraj televizorite,na SKY NET go repriziraat LATAS..onie postarite stobile umorni sigurno ke go gledaat..a deca..na vozrast od 3 do 18 godini se prinudeni da gledaat i oni pokraj nivnite roditeli..Jas razbiram da bese nesto poucno..ali takov prostakluk,kocijaski govor,uicarski,trotoarski..i izlezeni od moda finti....tesko na tie deca..i posle se prasuvame..ZASTO NI E TAKVA MLADINATA?....NEMAM PROTIV reprizi,ali ne i koga decata se primorani da gi ucat "stosevite" na Latas..u udaren termin...SRAMOTA...GOLEMA SRAMOTA...ZAR NE MOZEA POSLE 21.00 DA GO DADAT?
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 17:59
Makijaveli ima uste 50 drugi kanali, aman , odamna pomina vremeto na prva i vtora programa
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 20:52
Butel2 ,iako imame i poveke od 50 kanali,barajki sto ima i sto da gledame ,koga pravime saram-baram so dalecinskoto,normalno ke podzastanes na nekoj kanal   pa taka i jas popladnevo naletav na janko i latas i ona sto go slusnav se zgroziv ! latas bil seznajko -sampion -riznica nevidena na vulgarni,ponizuvacki zborovi pa ona "kopiljaci" kolku pati go povtori za 5 min. cudo nevideno!vo eden mig si rekov i kako da vidov slika pred mene :latas mu viri od pantolonite na gruevski .sramota .mi go bruka i nikolce so toa dodvoruvanje.smeniv kanal si gledav fudbal pa si sednav na forumov ,pa si procitav malku hrvatski globus, itd..
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 21:06
latas da ne ima kratko pametenje ili taka se pravi no nie pametime. koga bese negoviot gazda vo koalicija so sdsm,sitel ja velicese taa partija ,sega gazdata e vo koalicija so vmro-dpne-to normalno mora i soncogledceto da se svrti kaj sto davaat pari so koi ubavo si zivee. no do koga?
Кон врв
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 21:18
Pa neka jade de!
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 23:34
Butel2 ,iako imame i poveke od 50 kanali,barajki sto ima i sto da gledame ,koga pravime saram-baram so dalecinskoto,normalno ke podzastanes na nekoj kanal   pa taka i jas popladnevo naletav na janko i latas


Vo red babicke, zborot mi bese deka pokraj tolku mnogu kanali ne e strasno ako SKY NET si go reprizira Janko, pa i koga se vrtat kanalite , ke naletas na reprizata , ne ti se svigja i ke smenis.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 23:58
 
 
    Ја гледав репризата на емисијата на Јанко со Латас...
    и беше интересна...впрочем сите емисии на Јанко се добри...
    а Латас сега уште повеќе ми се допаѓа...среќа
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 06:42
Originally posted by blashka blashka напиша:




    Ја гледав репризата на емисијата на Јанко со Латас...

    и беше интересна...впрочем сите емисии на Јанко се добри...

    а Латас сега уште повеќе ми се допаѓа...среќа
blashka...vo red e devojko,odamna znaeme deka tebe ti se sviga Latas...do sega ,toa go imas kazano na 7 razlicni temi koj nemaat vrska edna so druga no ti naogas nekoja "cudna veza" samo za da go spomnes....Draga blaska ti ko da si opsednata so nego,a negovite ulicni,trotoarski maniri,i kromanjonski nastupi,pred Darwinovata teorija za nastanok na covekot koga site sme bile samo grupa    pa sme evoluirale vo denesniot covek (osven nekoi za zal koj i ponatamu ostanale ) samo denes uste se popoznati uste i kako Skopski fraeri i snobovi,a Latas e nivniot vodac,definitivno...toa samo govori kakov tip na mazi te palat..bezobrazni,so ogromno super-ego-napumpano do daska,dominantni-koi se uste mislat deka zenite se samo za rasplod,da se mnozat ko zajaci so "pojakata strana-mazot",i cie mesto e vo kujnata a ne vo politikata i na slicni visoki i vazni pozicii....ne ti zameruvam..sekoj ima pravo na svoj vkus...pa ako sekoj ima pravo na sopstven izbor na muzika,zasto bi nemala zenata pravo na svoj izbor na maz..pa makar izbrala i nekoj skopski dizelas koj se uste zivee vo patrijarhatot ....ne me svakaj pogresno,ne sakav da te navredam...obicno mi se dopagaat tvoite postovi i so dosta od niv se sl*gam....ni so ovoj ednostavno nemozam da se pomiram..Ne treba da si Szigmund Frojd za da svati covek,kakvi muzi te palat..podlaboka psihoanaliza na tvojata potreba od prosti,drski i voobrazeni mangupcinja,eventualno ke ti napisam na lp
..pozdrav blashka..uste ednas,ne mi bese celta da te navredam

Изменето од Makijaveli - 17.Март.2008 во 06:45
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 08:32
 
 
   Драги  Макијавели
 
Значи твојата улога овде е да ги анализираш членовите, врз основа
на нивни постовизбунетост...е па да ти кажам дека некогаш грешиш...трепкање
далеку е од тоа дека мене не палат мажи како Латасплазење...не ме навреди...не можеш да ме навредиш...не ме познаваш...немаш престава, што мене ме палисреќа...како што реков донесуваш погрешни закључоци...што според мене значи дека во иднина ...
доколку сакаш да го психоанализираш некој член ...ќе треба повеќе да се потрудиш  да навлезеш во неговата психа ...вака врз напишан  зборнамигнување...за да ти биде успешна анализата...трепкање
...за Латас секогаш ќе пишувам најдобро... ти се
допаднало тоа тебе или не...голема%20насмевка
 
п.с.Латас ја ...пали една моја другарка...голема%20насмевкаголема%20насмевка
 
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 09:45
де густибус нон ест диспутандум , за вкусови да не расправаме , јас кажав , кога го гледам латас , јанко и остала компанија ми се јавува желба за  голема нужда , или пак сакам даљинското да е синџир од веце казанче па да пуштам вода да му ебам матер на сите тие тв ДЕГЕНИ . Луѓе бе , аманте мислите дека јанко е нормален , а бе онај е пациент прве класе , вртев по каналите и нормално ние немаме скај нет , па го превзема нашава регионална пелагониска ТВ ТЕРА , оставив секунда да видам шо ќе кажи , влегува човек во програма овај јанко јади гомна не го слуша си свирка , слушателот со мака си кажува , овај си свирка , ахам чао ок . А бе вол вол , одма мењам канал хахах . а баш би сакал да биде грлото од шољата кај шо кењам па да ја наполниме со соодветна материја 
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.