IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Јанко-Јади Бурек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јанко-Јади Бурек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 40>
Автор
Порака
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2008 во 22:31
Aj da ne jademe mnogu burek veke,ke se zdebelime.. ps.Kao Janko ke se zdibecime bre ejjj..
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2008 во 22:44
COVEKOT IMA KRATOK FITILJ,BRZO PLAMNUVA I MNOGU CESTO GI ISKLUCUVA LUGETO BEZ DA GI SOSLUSA ILI RAZBERE,STO E NAVREDLIVO.
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2008 во 19:43
поради името на емисијата секогаш ми се пријадува бурек
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2008 во 20:22
А ПАК БЛОГ СТРАНАТА НЕ СМЕАМ ДА ЈА ОТВОРАМ ОД ТОЈ БУРЕКОТ. ПА АКО МИ СЕ СЛУЧИ ВО ЕДЕН ИЛИ ДВА ПО ПОЛНОЌ - ТРУДНА ЖЕНА БИ ПОМЕТНАЛА...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 09:09
тогаш не може , тролови имало хахахах голема%20насмевка
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 09:47
Me vikase kako gostin, ama kratok sum so vreme...me nudese i so burek , ama mene samo dva mi stigaat...aaa, vikase : - Dva cetvrta se samo za elitatata...
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:06
Epa aj koa veke zborime za burek,so sto najmnogu sakate da jadete??so sirenje,meso,spanak...hahahahaah
ja na primer so sirenje.. a janko mi deluva deka sekakov saka a?
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 09:47
Go gledam Janko ponekogas, izleguva od normite na klasicen voditel , no zatoa e i posebna nekako negovata emisija.

ne gi sece lugjeto bez potreba , ne onie so cii stavovi ne se soglasuva tuku onie koi ke pocnat da vregjaat i omalovazuvaat sto e i normalno. na sto ke lici toa ako sekoj koj pocne da pcue i vika nesto go ostavi do kraj.

konkretno za zenata sto se javi vo vrska so Bumbar, taa se javi so prasanje zosto i ponatamu se plakaat 33% moknost vo smetkite za struja koga na Bumbar bilo kazano deka tie 33% sudot odlucil deka se naplatuvaat protivzakonski.... i toj si kaza deka nema vrska so emisijata Bumbar i ja iskluci, ne gledam sto e tuka neubav gest.

Изменето од butel2 - 21.Февруари.2008 во 09:48
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 11:49
Ama ima i nekoi luge,so gi isklucuva bez pricina..na primer vcera emisijata bese posvetena za Makedonija i za imeto,i normalno gragjanite toa dosta emotivno go prifakaat..i se javuva covekot i mu vika:Janko kako si?Janko kuti i se potsmevnuva ironicno..so mu prismeta ne znam..i covekot pocnuva da vika:Abe Janko zasto voopsto da go menuvame imeto,mora li??aloo,alooo..janko kuti..i mu vika fala i prijatno emisijava ne e za da zboruvate so mene..mislam idiotska postapka..vka zivopisno raskazano
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 11:58
МОЖЕБИ МУ СНЕМАЛО БУРЕК...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 12:23
ha sigurno..
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2008 во 15:42
МОРЕ КАКВО ВЛИЈАНИЕ ИМАЛ ФОРУМОВ!? ВО ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ НЕ ГО ГЛЕДАМ НА ТВ.,,
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2008 во 19:31
NARODOT NEMA KADE SI SE POZALI ,DA SI KAZE PA SI SE JAVUVA KAJ JANKO .
AKO IM E TAKA POLESNO.......... задоволство
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 01:46
gledachka se javuva kaj Janko:"ziveam na ulica Viktor IgoR , 20 godini, dupka ima nikoj ne ja poprava!
"gospogjo, kolku vreme ziveete tamu?"
"20 godini"
"kako rekovte deka se vika ulicata?"
"Viktor IgoR"
"gospogo dez R na krajot, ne se vika taka ulicata, bez R e imeto..."
i ponatamu dosta beshe zabaven razgovorot, i ne se razbraa kako se vika ulicata, a ni dali nekoj ke im ja popravi

p.s.neka si ja popravat sami, mozat da zakrpat edna dupka na trotoar za da ne se povredi nekoj, a ne se nekoj drug da im e kriv i za sekakvi sitnici da se zalat na TV.

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.