IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Јанко-Јади Бурек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јанко-Јади Бурек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2223242526 40>
Автор
Порака
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2010 во 23:25
nagradi frcat na jadi burek
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
Генерал Митре Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
бадајалџија

Регистриран: 19.Ноември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 646
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Генерал Митре Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 12:06
КОје тој Јанко и во која Буркџилница работи? не сум во тек изгледа? Да не станува збор за овој Јанко? Види линк

http://svinskigrip.site11.com/index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=61
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 16:16
Кога се пласираат и плаќаат вакви глупости, каде ни е алот.
Глупавоста се плаќа повеќе од умот.
Кој научник за настап на телевизија бил платен повеќе од јади бурек,Латас и слични кич новинари - пропагатори на власта?
Катастрофа,ужас..
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 00:10
Originally posted by marsovec marsovec напиша:

Кога се пласираат и плаќаат вакви глупости, каде ни е алот.
Глупавоста се плаќа повеќе од умот.
Кој научник за настап на телевизија бил платен повеќе од јади бурек,Латас и слични кич новинари - пропагатори на власта?
Катастрофа,ужас..

abe druze sekoj so srekata si se snasle, i ke zemvat golema plata.
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 10:47
Originally posted by marsovec marsovec напиша:

Кога се пласираат и плаќаат вакви глупости, каде ни е алот.
Глупавоста се плаќа повеќе од умот.
Кој научник за настап на телевизија бил платен повеќе од јади бурек,Латас и слични кич новинари - пропагатори на власта?
Катастрофа,ужас..

секој си гледа како што сака да гледа на пример вие сте за сдсм затоа гледате така мене на пример ме нервират глупостите на а1 и да не набројувам уште колку медиуми
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 11:28
Мене ме нервираат секакви глупости - било од која страна да доаѓаат.
Глупаво е да се мисли дека глупости прават само нашите неистомисленици.
Затоа нема единство во било што та и во тоа дали водата е мокра.Ако тоа го вели оној од другиот табор - мора да е грешно.
Жално.
Држава, со размислување за една и апсолутна вистина - вистината на ВОЖДОТ, не може ниту да биде демократска ниту држава со сите нишани кои ја карактеризираат модерната држава.
Во феудализмот - понекаде таквите мисли биле во голем дел а и прифатливи - но денес?
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 11:32
П.С.
Дали нивото на настапот на поедини новинарјаго детерминира и нивната партиска определба?
Дали квалитетните новинари се за една а неквалитетните за друга опција?
Ако е така можеби си во право дека неквалитетните се за власта.Сепак и со неквалитет повеќе од добро живеат!
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 11:37
сакам јанко да ме посвои.
ептен добара човек..
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
konan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 749
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 17:32
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

сакам јанко да ме посвои.
ептен добара човек..
dobar? bezobrazen , grub , nekulturen, moze bi e konceptot na emisija dobar ama voditelot im e fijaskoне
Nekogas gospod ja smiruva burata,a nekogas te smiruva tebe za da ja prziveis istata
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 17:40
emisijata e ok ete sega pocnaja so mnogu nagradi pustas sms,nasa tv na prva i dobivas nagrada,pa mislam toa e ok.
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
konan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 749
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 17:45
Originally posted by stigma04 stigma04 напиша:

emisijata e ok ete sega pocnaja so mnogu nagradi pustas sms,nasa tv na prva i dobivas nagrada,pa mislam toa e ok.
da, da, sekako, toa e se sto go jade samo ne burekгазење%20од%20смеење
Nekogas gospod ja smiruva burata,a nekogas te smiruva tebe za da ja prziveis istata
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 17:47
brate barem ljugeto dobivat nagradi, ne e mesteno za sekoj ima nagrada, a konan porakata tie smesna ne ti ja svakam.
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
konan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 749
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 17:51
Originally posted by stigma04 stigma04 напиша:

brate barem ljugeto dobivat nagradi, ne e mesteno za sekoj ima nagrada, a konan porakata tie smesna ne ti ja svakam.
ma ke ja svate toj sto treba ti uzivaj , a ne se vrte svetot okolu mizerni i smesni nagradi, vo site siromaski zemjii caruvat igrite na srekja i MIZERNI takanareceni nagradiголема%20насмевка

Изменето од konan - 25.Април.2010 во 17:51
Nekogas gospod ja smiruva burata,a nekogas te smiruva tebe za da ja prziveis istata
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 17:55
konan nemam vreme so tebe da se raspravam,smesen mi si
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2223242526 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.