IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Јанко-Јади Бурек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јанко-Јади Бурек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 40>
Автор
Порака
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Јанко-Јади Бурек
    Испратена: 14.Февруари.2008 во 23:12
Eve edna tema i za Janko..mnogu me interesira vaseto mislenje za nego,kako voditel na eden vakov tip na emisija..posebno me interesira so mislite za negoviot odnos kon gledacite koga ke se javat u emisija..mene na pr.strasno me nervira koga gi sece na pola recenica,dokolku na nego ne mu se svigja toa so go zborat..sepak takva mu e emisijata,mora da prifaka sekakvi mislenja neli??e sea razbiram ja ako nekoj provocira neso ili sl.pa da go iskluci..Vie so ke kazete za Janko?
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 23:35
Хмммммм...

Сакам да ја гледам емисијата од причина што треба да се слушне гласот на народов, да се види како размислуваат другите, да се помогне кај треба...но што од тоа, кога човечево, (мало м“же, по обичај е искомплексирано и зло,) кога нешто не му одговара, ќе рече
-Пријатно младичу....тага

И заради тоа не ја гледам. Арогантен, искомплексиран...а со тоа и зол.
Штета за него-бидејќи концептот е добар (иако не оригинален), но сепак добар.


МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 23:52
НЕ, НЕ Е ИСКОМПЛЕКСИРАН, ТУКУ Е ОСТАР НА ЈАЗИКОТ И ПРАВЕДЕН, ИМАМ ГЛЕДАНО МНОГУ НЕГОВИ ЕМИСИИ И СЕКОГАШ Е НА СТРАНАТА НА ПРАВДАТА. МОЖЕБИ ТИ СЕ ТРЕФНАЛО ДА ГЛЕДАШ НЕКОЈА ЕМИСИЈА КОГА БИЛ НАСАСКАН ОД НЕКОЈ ЛЕВ ГЛЕДАЧ. СЕКАКВИ МУ СЕ ЈАВУВААТ.
НО КОМЕНТАРИТЕ МУ СЕ СЕКОГАШ ОДМЕРЕНИ И ИМА ЧУВСТВО КАДЕ ДА ПРЕСЕЧЕ.
ОВА Е МОЕ МИСЛЕЊЕ ЗА НЕГО - НЕ МОРАШ ДА СЕ СОГЛАСИШ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 23:55
Незнам, можеби баш мене ми се трефнале такви емисии, абе дрзок со луѓе, ги потценува, цинична насмевка на крајот од усните...не чини така...
И затоа ми е мака, од една страна сакам такви емисии, а од друга ќе се изнервирам па го мењам...
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 00:09
ДА, ПОНЕКОГАШ И ЈАС ГО ДОЖИВУВАМ ТАКОВ, АМА КОН ЛУЃЕТО ШТО СЕ ВО НЕВОЛЈА И ИМААТ ПРОБЛЕМ СЕКОГАШ Е ПРИЕМЧЛИВ И УМЕЕ ДА ГИ ИСЛУША. НО НЕКОИ СЕ ЗАБОРАВААТ, А ВО ИНТЕРЕС НА ВРЕМЕТО МОРА ДА ГИ ПРЕКИНЕ. ПА ЦЕЛТА НА ЕМИСИЈАТА Е ДА СЕ ЈАВАТ ШТО ПОГОЛЕМ БРОЈ НА ГЛЕДАЧИ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 00:27
ај да почнеме од почеток, кај почна Јанко?
во 103-ка или јас се лажам?
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 00:38
Me potiknavte da pustam vo momentvov TV i da ja gledam emisijata Janko jadi burek.Moram da priznam deka ne go gledam cesto no ubavo sto ima takva emisija sto im ostapuva prostor na onie sto si imaat maka da si ja kazat ,nekoj da gi soslusa,/ne mi se dopagja nekogas koga gi prekinuva gledacite no toa sigurno sto nema dovolno vreme a ima i takvi sto i znaat da se povtoruvaat/ .vo sekoj slucaj vo edna emisija kaza koj saka neka go gleda koj nesaka neka promeni kanal .pa taka i jas ako mi odgovara temata malku go gledam ako ne odam ponatamu,ako ne si druzam so vasiot i moj forum IDI VIDI .pozdrav na site clenovi
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 00:41
Поздрав и до тебе супербабичке...
Па најпаметно ти е тоа...да не дружиш нас, овде секако ќе разбереш се повеќе од било кој ТВ канал...
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 00:47
добра емисија...редовно ја следам! намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 00:51
Me uspiva
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 04:32
porano pochesto go gledav, sega veke ne, mi zdosadi...
ponekogash so pravo gi prekinuva onie koi se javuvaat, ama ponekogash znae i da pretera...

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 09:54
типот едноставно нелииииииии е сероња прве класе , тоа со прекинувањето ме нервира у пичку материна
го имам гледано неколку пати и тешки работи , тешкииииииииии
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 10:41
Originally posted by hektor hektor напиша:

типот едноставно нелииииииии е сероња прве класе , тоа со прекинувањето ме нервира у пичку материна
го имам гледано неколку пати и тешки работи , тешкииииииииии


Ова ти се викало “без влакна на јазик“
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9880
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 11:12
Janko e....za ufffff.....samo za forumskava tema "Seljak"
porano,kao neshto go gledav,sega....изненадување


Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.