IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - ГИШ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ГИШ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
Автор
Порака Обратен редослед
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 20:01


Ха, ха... Овој направи побрз Come back и од што очекував... Прееска го имаше на TV.... Имаше некоја бедна филозофија за Проекатов - Скопје 2014....


Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 17:23
Kako go branat zenive Gishголема%20насмевка
Ami i toa e del od negoviot "sarm" iako smetam deka go nema vo tolkavi kolicini. Kako i da e, javna faca e, mnogu e normalno da ima fanoviнамигнување
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 16:20
Онака со космите и брадата се повеќе ми личи на некој монах од манастир.
Мислам дека човекот забегува премногу,но кој го знае може ние сме забагани а тој во ред.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 16:08


Аааааааааааа........

Тоа ли е правилото...

Па тогаш значи може вака а.... ???



Г И Ш

                                                   

Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 16:01
среќа... Нема да бидам избришана... затоа што постојано се
 ..... држам.... до темата..... и постојано го спомнувам ... ГИШ....плазење
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 15:59

Originally posted by напиша:


james dean... како си задоволен ??? коментарите за Гиш
не се како што очекуваше...сите се позитивни...
на општо задоволство...




Каде ли се изгуби оваа девојка???
Дискусиите (читај закачките) со неа на оваа тема ми беа вистинско уживање...



Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 15:53


Оууууууууууууу...... што ми изнакажа...

"Србизмите" се намерно за да има шмек темава... "пошто" е многу битна тема, за многу "обожавана" личнос' ...


А и ти пази како се "одразуваш" со ова јазициве ( ) ... пошто, иако си модератор, се ми личи како да ќе бидеш бришана... смеење


Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 15:41
 
 
  ...голема%20насмевка...За овие  ,,србизмиве,,  во наредното продолжение во етимологијата.......намигнување
 
...А за сликиве од Гиш....  секоја е подобра од претходната ....да
 
.... Како само е наместен за сликање...еден поооглед....трепкање па ова косава.... да ти е мерак... ...да го ,, расчешлаш,,    .....плазење


Изменето од zamislena - 07.Февруари.2010 во 15:41
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 15:34


Баравте слики...??? ... обожавателки...!!!

"Ево вам га на"...
... уживајте...
   




Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 15:20
 
 
  Леле  ...што сте ја разубавеле темава со сликиве....голема%20насмевка
 
......ГИШ......Ах .......мечтаење................трепкање...........
 
...без џамаданче или со него...супер си е чоеков.....плазење
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 14:34


Биб... Мислам дека ја знам "тајната на парфемот"...
Сто посто (100%) е ????? од Лос... или некаков екстракт од тоа... смеење

Како ќе му стои со она џамаданчено... што да ти кажам...
   


П.С. Се шалам се разбира.... Немој сега вие обожавателките негови да ми се нафрлите...!!!

Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 12:03
a da storam napor i tebe da te zapoznaam so cenetiot?
sigurna sum deka posle toa kje imas drugo mislenje za covekot...ako nisto drugo, mozda so tebe kje ja spodeli tajnata okolu nabavkata na parfemotгазење%20од%20смеење
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 12:00



Ха, ха...
Биба... па не сум знаел дека ти си ја имала таа чест и "особно" да се познаваш со "ценетиот"...
Ме изнасмеа со парфемов... смеење
Којзнае од кај го набавува...


Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 11:55
aj sega pa ti pa...od kaj znam kako mirisa смеење
 
svirki, sredbi niz grad ( so antikvitetot ili bez nego), pozdravuvanja edno-drugo... a on ocigledno( ili posoodvetno da se izrazam nosobodno) ne stedi na parfemot... i tako toгазење%20од%20смеење
 
dobro...drugo se cudam... kaj mi e logistickata podrska ????
 
zamislena,Milaa... ako ne me podrzite,kako sto trgnal james kje me predomisliплазење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.